Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Giresun Belediye Başkanı Şenlikoğlu, Teyyarezüdü Mahallesi'nde esnaf ve vatandaşlarla buluştu - Son Dakika

Giresun Belediye Başkanı Şenlikoğlu, Teyyarezüdü Mahallesi'nde esnaf ve vatandaşlarla buluştu

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Teyyarezüdü Mahallesi'nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek, insanların daha mutlu ve huzurlu bir şehirde yaşaması için belediye olarak çalıştıklarını söyledi. Esnafla şehrin gelişmesi ve ihtiyaçlarının karşılanması için istişarelerde bulunduklarını belirten Şenlikoğlu, altyapı ve üst yapı yatırımlarının tüm hızıyla devam ettiğini ve şehrin tüm bölgelerine hizmet götürmeyi sürdüreceklerini ifade etti.

Giresun Belediye Başkanı Şenlikoğlu, Teyyarezüdü Mahallesi\'nde esnaf ve vatandaşlarla buluştu
13.06.2023 - 16:32,

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Teyyarezüdü Mahallesi'nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Sohbet ettiği esnaf ve vatandaşların taleplerini dinleyen Şenlikoğlu, belediye olarak insanların daha mutlu ve huzurlu bir şehirde yaşaması için tüm güçleriyle çalıştıklarını söyledi.

Esnafla şehrin daha da gelişmesi ve gerekli ihtiyaçlarının karşılanması için istişarelerde bulunduklarını belirten Şenlikoğlu, "Her zaman yanlarında olduğumuz değerli esnafımıza teşekkür ediyor, bol kazançlar diliyorum. Şehrimizin birçok noktasında şu anda altyapı ve üst yapı yatırımlarımız tüm hızıyla devam ediyor. Şehrimizin tüm bölgelerine hizmet götürmeyi sürdüreceğiz." diye konuştu.

Kaynak: AA
YORUMLAR

Son Dakika Güncel Giresun Belediye Başkanı Şenlikoğlu, Teyyarezüdü Mahallesi'nde esnaf ve vatandaşlarla buluştu - Son Dakika


Advertisement