Görüntülü Haber) Mersin Eski Emniyet Müdürü Arif Öksüz Gözaltında - Son Dakika
Güncel

Görüntülü Haber) Mersin Eski Emniyet Müdürü Arif Öksüz Gözaltında

Görüntülü Haber) Mersin Eski Emniyet Müdürü Arif Öksüz Gözaltında

ADANA Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen Fethullahçı Terör Örgütü / Paralel Devlet Yapısı (FETÖ/ PDY) soruşturması kapsamında, eski Mersin Emniyet Müdürü Arif Öksüz, gözaltına alındı.

11.10.2016 19:45

ADANA Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen Fethullahçı Terör Örgütü/ Paralel Devlet Yapısı (FETÖ/ PDY) soruşturması kapsamında, eski Mersin Emniyet Müdürü Arif Öksüz, gözaltına alındı.

Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından elleri arkadan kelepçelenen Arif Öksüz, sağlık kontrolü için Adli Tıp Birimi'ne getirildi. Arif Öksüz, çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı. Neden gözaltına alındığını bilmediğini söyleyen Arif Öksüz, "Ben Adil Öksüz'ü tanımam. Hemşerim de değil. Neden gözaltına alındığımı bilmiyorum, gidince göreceğiz" dedi.

BATMAN'DAN MERSİN'E ATANMIŞTI

Kahramanmaraş'ın Andırın ilçesi doğumlu olan, Uzun yıllar Adana Emniyet Müdürlüğü'nde Şube Müdürü ve Emniyet Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Arif Öksüz, 2004 yılında 1'inci sınıf emniyet müdürü olarak Trabzon Polis Meslek Yüksek Okulu'na atandı. Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile bir yıl sonra Batman Emniyet Müdürlüğü'ne getirilen Öksüz, 17 Haziran 2009'da Mersin'e atandı. Arif Öksüz, 17 -25 Aralık operasyonları sonrasında 8 Haziran 2014'te merkeze alındı. - Adana

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Görüntülü Haber) Mersin Eski Emniyet Müdürü Arif Öksüz Gözaltında - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement