İftarlık Gazoz Tarih Yazdı: Tüm Türkiye İftarlık Gazoz'u Aynı Gün Aynı Saate İzledi - Son Dakika
Güncel

İftarlık Gazoz Tarih Yazdı: Tüm Türkiye İftarlık Gazoz'u Aynı Gün Aynı Saate İzledi

İftarlık Gazoz Tarih Yazdı: Tüm Türkiye İftarlık Gazoz\'u Aynı Gün Aynı Saate İzledi

Yılın filmi İFTARLIK GAZOZ'un yapımcıları tarih yazdı!

29.01.2016 09:29
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Yılın filmi İFTARLIK GAZOZ'un yapımcıları tarih yazdı! Şimdiye kadar yapılmayanı hayal ederek sinema tarihimizde bir ilki gerçekleştiren, İFTARLIK GAZOZ filminin yapımcıları Elif Dağdeviren (EDGE CCF) ve Muzaffer Yıldırım (NuLook Production) vizyon öncesi aynı gün, aynı saatte filmin tek seanslık ön gösterim biletlerinin satışa sunulmasını sağlayarak nabız yokladılar. Ülkenin doğusundan batısına birbirinden farklı profildeki 34 ilde izleyici önüne çıkan İFTARLIK GAZOZ, büyük küçük herkesten tam not aldı.

Ön Gösteri Yapılan Salonlar Doldu

Biletler satışa çıkmasından kısa süre sonra hızla tükenmeye başladı, bunun üzerine gösterim yapılacak illerin ve salonların sayıları arttırıldı. Başrollerini Cem Yılmaz ve Berat Efe Parlar'ın paylaştığı filmin ön gösterim gecesine ilgi çok büyüktü. Eğlenceyi ve hüznü aynı potada eritip, insana dair inişli çıkışlı duyguları, usta yönetmen Yüksel Aksu'nun yorumuyla beyaz perdeye aktaran İFTARLIK GAZOZ, aynı anda sinemaya gelen izleyicilerin bambaşka bir dünyada keyifle vakit geçirmelerine olanak tanıdı.

70'li yılların siyasi etkilerinin gölgesinde, sıcak bir Anadolu kasabasında yaşananları, tadına doyulmayacak bir usta-çırak ilişkisini merkeze alarak anlatan filmin fragmanı da kısa sürede 2 milyonun üzerinde izleyiciye ulaştı. Film 29 Ocak'ta vizyona giriyor.

www.iftarlikgazoz.com

www.edgeccf.com

facebook.com/iftarlikgazoz

twitter.com/iftarlik_gazoz

instagram.com/iftarlikgazoz

(Tür: Yurt)

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel İftarlık Gazoz Tarih Yazdı: Tüm Türkiye İftarlık Gazoz'u Aynı Gün Aynı Saate İzledi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Bodrum'a Star Legend isimli kruvaziyer geldi
  15:06 Bodrum'a Star Legend isimli kruvaziyer geldi

  Muğla'nın Bodrum ilçesine Bahamalar bayraklı Star Legend isimli kruvaziyer gemisi, 180 yolcuyla geldi. Yolcular ilçe merkezini gezdi ve alışveriş yaptı.

 • Marmaris Ticaret Odası, Yunanistan İzmir Başkonsolosu'nu ziyaret etti
  15:06 Marmaris Ticaret Odası, Yunanistan İzmir Başkonsolosu'nu ziyaret etti

  Marmaris Ticaret Odası yönetimi, Yunanistan İzmir Başkonsolosu Alexandros Kostas'a nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette, kapı vizesi uygulaması ve vize başvuru süreçlerinde yaşanan sorunlar ele alındı. Marmaris Ticaret Odası Başkanı Ayhan, sorunların çözülmesi konusunda destek istediklerini belirtti ve Marmaris ile Rodos arasında ticaretin geliştirilmesine hazır olduklarını ifade etti.

 • Germencik Belediye Başkanı Burak Zencirci, öğrencileri ağırladı
  15:04 Germencik Belediye Başkanı Burak Zencirci, öğrencileri ağırladı

  Germencik Himmet Çondur Cumhuriyet Ortaokulu'nda eğitim gören öğrenciler, Belediye Başkanı Burak Zencirci'yi ziyaret etti. Başkan Zencirci, öğrencilerle ilgilenerek teşekkür etti.

 • Erzurum'da Yaralı Kuşlar Tedavi Altına Alındı
  15:03 Erzurum'da Yaralı Kuşlar Tedavi Altına Alındı

  Erzurum'un Horasan ilçesinde, jandarma timi tarafından yaralı ve bitkin halde bulunan kerkenez ile ibibik kuşu tedavi edilmek üzere yetkililere teslim edildi. Kuşlar tedavinin ardından doğaya salınacak.

 • Kayserispor'a PFDK'dan 252 Bin TL Para Cezası
  15:02 Kayserispor'a PFDK'dan 252 Bin TL Para Cezası

  Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Kayserispor'a Adana Demirspor maçında yaşanan saha olayları ve çirkin tezahürattan dolayı toplamda 252 bin TL para cezası verdi. Ayrıca, çirkin tezahüratta bulunan misafir tribün seyircilerinin bir sonraki misafir kulüp olduğu müsabakaya girişleri engellenecek.

 • İnegöl'deki Sandalye Fabrikasında Yangın Kontrol Altına Alındı
  15:02 İnegöl'deki Sandalye Fabrikasında Yangın Kontrol Altına Alındı

  Bursa'nın İnegöl ilçesinde faaliyet gösteren sandalye fabrikasında çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle yaklaşık 3 saatte söndürüldü. Yangın sonucunda can kaybı ve yaralanma olmazken, olayla ilgili tahkikat devam ediyor.


Advertisement