İsmail Bildik Seçim Sonuçları - Son Dakika
Güncel

İsmail Bildik Seçim Sonuçları

İsmail Bildik Seçim Sonuçları

31 Mart seçimlerinde MHP Kırıkkale Sulakyurt belediye başkan adayı olan İsmail Bildik isimli adayın aldığı oy oranı belli oldu.

02.04.2019 15:12
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

31 Mart seçimlerinde MHP Kırıkkale Sulakyurt belediye başkan adayı olan İsmail Bildik isimli adayın aldığı oy oranı belli oldu. Kırıkkale Sulakyurt ilçesinde toplam 5 aday ile yarışan İsmail Bildik isimli MHP adayının aldığı oy oranını haberimizden öğrenebilirsiniz.

Türkiye, 31 Mart'ta belediye başkanı, belediye meclis üyesi ve muhtarlarını seçmek için sandığa gitti. Partilerin hummalı çalışmaları sonucu sandıklar açıldı ve yerel seçimde adayların aldığı oy oranları belli oldu. Peki 31 Mart 2019 Yerel Seçiminde MHP Kırıkkale Sulakyurt adayı İsmail Bildik kimdir? MHP Kırıkkale Sulakyurt adayı İsmail Bildik yüzde kaç oy aldı?

İsmail Bildik Oy Oranları ve Seçim Sonuçları

31 Mart yerel seçimlerinde MHP Kırıkkale Sulakyurt belediye başkan adayı olarak gösterilen İsmail Bildik Sulakyurt ilçesinde % 55,72 oranında oy almıştır. Sulakyurt ilçesinde % 55,72 oranında oy olan İsmail Bildik adlı MHP adayı toplamda 906 adet oy sayısına ulaştı.

İsmail Bildik Kimdir?

İsmail Bildik Seçim Sonuçları

İsmail Bildik, 1973 yılında Kırıkkale Sulakyurt ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Sulakyurt'ta bitirdi. Kayseri Sağlık Eğitim Enstitüsü ve Malatya İnönü Universitesi Sağlık bilimlerinde lisans eğitimini tamamladı. 1994 yılında başlayan memuriyet hayatında birçok ilde görev yaptı. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında da yer alan Bildik, 2014 yerel seçimlerinde MHP'den Sulakyurt Belediye Başkanı seçildi.
Bildik, evli ve iki çocuk babasıdır.

Kırıkkale Sulakyurt ilçesinde AK Parti, CHP, MHP, DSP, VP adaylarının aldığı oy oranlarını detaylı olarak incelemek istiyorsanız tıklayınız.

Son Dakika Güncel İsmail Bildik Seçim Sonuçları - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement