İYİ Parti'den İstifa Eden 874 Kişi AK Parti'ye Geçti - Son Dakika
Güncel

İYİ Parti'den İstifa Eden 874 Kişi AK Parti'ye Geçti

İYİ Parti\'den İstifa Eden 874 Kişi AK Parti\'ye Geçti

Şırnak'ta İYİ Parti İl Başkanı Hasan Tatar, il ve ilçe yönetimi ile İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Hacı Özer'in de aralarında bulunduğu 874 kişi AK Parti'ye geçti.

21.02.2019 18:51

Şırnak'ta İYİ Parti'den istifa eden 874 kişi, AK Parti'ye geçti. İYİ Parti İl Başkanı Hasan Tatar, il ve ilçe yönetimi ile İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Hacı Özer'in de yer aldığı 874 kişinin AK Parti'ye geçmesi dolayısıyla tören yapıldı.

"TEKRAR YUVASINA DÖNMÜŞTÜR"

AK Parti İl Başkanlığında düzenlenen törende konuşan İl Başkanı İbrahim Halil Erkan, Hasan Tatar'ın daha önce partilerinin üyesi olduğunu belirterek, "Başka parti saflarına geçip, bugün tekrar yuvasına geri dönmüştür" dedi.

"Mevcut enerjisini il, ilçe ve belde teşkilatlarıyla memleketin hayrına vesile olması maksadıyla bizimle harcamaya niyetlenmiştir. Şırnak artık bir devri kapatıp, yeni bir devri açma noktasındadır. Şırnak, gençlerimizin hayalleri ve istikbali için daha kararlı duruş sergileme aşamasındadır. Merkez ve ilçeleri ile kenetlenmiş aşamadadır" ifadelerini kullanan Erkan, bu tablonun güçlerine güç, gururlarına gurur, umutlarına umut kattığını aktardı.

"PARTİMİZ HOŞGÖRÜNÜN, TEVAZUNUN PARTİSİDİR"

HDP'ye oy veren seçmene seslenen Erkan, şunları kaydetti:

"Partimiz hoşgörünün, tevazunun partisidir. Hiçbir şekilde kimseyi ötekileştirmeye hakkımız yoktur. Ay yıldızlı bayrak altında yaşayan vatandaşlarımız bizim başımızın tacıdır ve hizmetlerin en güzeline layıktır. Farklılıklarımız zenginliğimizdir. Şimdi bu farklılıkları büyük bir dinamizm ile sahaya aktarma zamanı gelmiştir."

"CHP VE İYİ PARTİLİ DOSTLARIMIZ PARTİMİZİN SAFLARINA KATILDI"

AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Yarka ile Şırnak'ın hizmetlerin en güzeline kavuşacağını ifade eden Erkan, seçilmesi halinde çok sayıda projenin hayata geçirileceğini belirtti.

Erkan, "Sayın Yarka'nın adaylık sürecinden itibaren önce CHP, şimdi de İYİ Partili dostlarımız partimizin saflarına katıldı. Bu vesileyle kendilerine partimize hoş geldiniz diyor, başarılar diliyorum" şeklinde konuştu.

Son Dakika Güncel İYİ Parti'den İstifa Eden 874 Kişi AK Parti'ye Geçti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement