Kahta Milli Eğitim Müdürü Tunçmen, köy okullarında incelemelerde bulundu - Son Dakika
Güncel

Kahta Milli Eğitim Müdürü Tunçmen, köy okullarında incelemelerde bulundu

Kahta Milli Eğitim Müdürü Tunçmen, köy okullarında incelemelerde bulundu

Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tunçmen, köy okullarını ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.

16.03.2021 15:05  Güncelleme: 15:10
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tunçmen, köy okullarını ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.

Tunçmen ve Şube Müdürü Mesut Çoşkun, okul idarecilerinden bilgi alarak öğretmenler ile istişareler yaptı.

Öğrenciler ile sohbet eden İbrahim Halil Tunçmen, salgın tedbirleri konusunda bilgi vererek öğrencilere bol bol kitap okumalarını tavsiye etti.

Tunçmen, daha sonra Bölükyayla köyünde yapımına başlanan 12 derslikli okul inşaatını inceledi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kahta Milli Eğitim Müdürü Tunçmen, köy okullarında incelemelerde bulundu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Tesla, ABD için Model Y / X / S fiyatını düşürdü!
  11:10 Tesla, ABD için Model Y / X / S fiyatını düşürdü!

  Tesla, son dönemlerde elektrikli otomobil pazarında rekabetçi fiyat sunan firmalar nedeniyle ciddi bir gerileme yaşıyor. Şirket, ABD için Model Y / X / S fiyatını 2 bin dolar düşürerek satışları artırmayı hedefliyor.

 • Counter-Strike 2'de Hile Kullanımı Yaygınlaşıyor: Valve Oyunculardan Tepki Alıyor
  11:10 Counter-Strike 2'de Hile Kullanımı Yaygınlaşıyor: Valve Oyunculardan Tepki Alıyor

  Valve, Counter-Strike 2'nin piyasaya sürülmesiyle birlikte hile kullanımının yaygın olduğu iddialarıyla karşı karşıya kaldı. Bir hile geliştiricisi, oyunun en iyi oyuncular listesinde yer alan ilk yüz oyuncudan 95'inin hile kullanımıyla ilişkili olduğunu öne sürdü. Bu durum, oyun toplulukları arasında büyük bir tartışma başlattı ve Valve'ın nasıl bir adım atacağı merak konusu oldu.

 • Sony, LittleBigPlanet 3'ün sunucularını süresiz olarak kapatıyor
  11:09 Sony, LittleBigPlanet 3'ün sunucularını süresiz olarak kapatıyor

  Sony, LittleBigPlanet 3'ün sunucularını süresiz olarak kapatma kararı aldı. Oyunun sunucuları, teknik sorunlar nedeniyle çevrim dışı hale getirilmişti ve şimdi de tamamen kapatılıyor. Bu durum, kullanıcıların hesaplarının da inaktif hale getirildiği anlamına geliyor. LittleBigPlanet 3, oyunculara kendi seviyelerini ve öğelerini tasarlama imkanı sunan Yaratıcılık Modu ile dikkat çekiyordu.

 • Pixel 9 Serisi ile Yapay Zeka Özellikleri Ortaya Çıktı
  11:09 Pixel 9 Serisi ile Yapay Zeka Özellikleri Ortaya Çıktı

  Pixel 9 serisi ile gelecek yapay zeka özellikleri, yeni bir sızıntıyla ortaya çıktı. Google'ın AI Core kodlarında bulunan detaylar, cihaz üzerinde çalışan yapay zeka uygulamalarının olduğunu gösteriyor. Yeni Pixel serisi, metin özetleme, görsel oluşturma ve sohbet özelliği gibi yapay zeka özelliklerini entegre sunacak. Ancak cihaz içi yapay zeka özelliklerinin bulut desteğiyle de çalışması muhtemel. Pixel 9 modellerinin cihaz içi yapay zeka özellikleriyle geleceği iddia ediliyor.

 • ABD Temsilciler Meclisi'nden Ukrayna, İsrail ve Tayvan'a 95 milyar dolarlık güvenlik yardımı
  11:09 ABD Temsilciler Meclisi'nden Ukrayna, İsrail ve Tayvan'a 95 milyar dolarlık güvenlik yardımı

  ABD Temsilciler Meclisi, Ukrayna'ya 61 milyar dolarlık askeri yardım, İsrail'e 26,4 milyar dolarlık askeri yardım ve 9,1 milyar dolarlık insani yardım, Tayvan ve diğer Asya-Pasifik müttefiklerine ise 8,1 milyar dolarlık yardım içeren toplam 95 milyar dolarlık güvenlik yardımını öngören dört tasarıyı kabul etti. Yardım paketleri, ABD Senatosu'nda oylanacak.

 • Türkiye'nin Aşı Üretim Üssü Tamamlanma Noktasına Geldi
  11:08 Türkiye'nin Aşı Üretim Üssü Tamamlanma Noktasına Geldi

  Sağlık Bakanlığı öncülüğünde inşa edilen Hıfzıssıhha-Türkiye Aşı ve Biyoteknolojik Ürün Araştırma ve Üretim Merkezi'nin ilk etap inşaatı tamamlanma noktasına geldi. Türkiye, Kovid-19 salgınına karşı TURKOVAC aşısını geliştirerek aşı üreten 9 ülkeden biri oldu. Merkez, aşının yanı sıra bazı genetik ürünlerin AR-GE ve üretim çalışmalarını da yürütecek. İlk etabın yıl sonuna kadar açılması hedefleniyor ve merkezin tamamlanmasıyla Türkiye'nin aşı üretiminde söz sahibi olması amaçlanıyor.

 • CHP Lideri Özgür Özel, Bilkent Çocuk Senfoni Orkestrası Konserini İzledi
  11:07 CHP Lideri Özgür Özel, Bilkent Çocuk Senfoni Orkestrası Konserini İzledi

  CHP lideri Özgür Özel, Bilkent Üniversitesi Sosyal Demokrasi Topluluğu'nca düzenlenen Gençlik Buluşması'nda genç keman sanatçısı Dora'nın daveti üzerine Bilkent Çocuk Senfoni Orkestrası konserini izledi. Özel, Dora'ya 23 Nisan'da koltuğunu bırakma sözü verdi.

 • İtalyan İşletmeleri İçin Çin Pazarı Fırsatları
  11:06 İtalyan İşletmeleri İçin Çin Pazarı Fırsatları

  İtalyan iş dünyası temsilcileri, 7. Uluslararası Çin İthalat Fuarı'nın (CIIE) İtalyan işletmelerinin Çin pazarına girmeleri için fırsatlar yaratacağı görüşünde. CIIE Bürosu ve İtalya'daki Çin Ticaret Odası (CCCIT) tarafından ortaklaşa düzenlenen fuar tanıtım konferansına İtalyan işletmeler ve Çinli kuruluşlardan 150'den fazla temsilci katıldı. Xinhua Haber Ajansı muhabirleri Milano'dan bildiriyor. (XHTV)

 • Japonya'da Fuji Dağı yakınlarında muhteşem havai fişek gösterisi düzenlendi
  11:06 Japonya'da Fuji Dağı yakınlarında muhteşem havai fişek gösterisi düzenlendi

  Japonya'nın Yamanashi eyaletinde düzenlenen havai fişek gösterisi, dünyanın dört bir yanından gelen yüzlerce turistin ilgisini çekti. Fuji Dağı'nın eteklerinde gerçekleşen gösteride, gece gökyüzünü aydınlatan çeşitli formlardaki havai fişekler izleyenlere keyifli anlar yaşattı.


Advertisement