Kara yollarında yapılan çalışmalar nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor - Son Dakika
Güncel

Kara yollarında yapılan çalışmalar nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor

Kara yollarında yapılan çalışmalar nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor

Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor. TAG Otoyolu'nun Narlı-Gaziantep Batı kavşakları, İstanbul-Ankara yolunun Kozluk Kavşağı mevkisi, İzmir-Manisa yolunun Sabuncubeli Tüneli, Samsun-Ordu yolunun orta refüjü, Seydikemer-Söğüt yolunun Seydikemer Devlet Hastanesi Kavşağı, Zonguldak-Devrek yolunun Fevkani Köprüsü ve Kavşağı, Anamur-Aydıncık yolunun taş düşmelerine karşı koruma sistemi, Iğdır-Aralık-Dilucu yolunun ve Karakurt-Erzurum yolunun bakım ve onarım çalışmaları, Piraziz-Giresun-Tirebolu yolunun otokorkuluk yapım çalışması nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

20.02.2024 08:45
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, TAG Otoyolu'nun Narlı- Gaziantep Batı kavşakları 7-8. kilometrelerinde Gaziantep Batı Alın Gişesi yapım çalışmaları nedeniyle şerit aktarımı yapılarak, ulaşım Gaziantep istikametinden iki yönlü ve kontrollü sürdürülüyor.

İstanbul- Ankara yolunun 3-6. kilometreleri Kozluk Kavşağı mevkisinde yapım çalışmaları sebebiyle sürücüler servis yoluna yönlendiriliyor.

İzmir- Manisa yolunun 8-10. kilometrelerinde Sabuncubeli Tüneli'nin sağ tüpü girişindeki heyelan önleyici çalışmalar dolayısıyla sağ şerit trafiğe kapatılarak, ulaşım diğer şeritlerden devam ediyor.

Samsun- Ordu yolunun 12-13. kilometrelerinde orta refüjdeki bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü gerçekleştiriliyor.

Seydikemer- Söğüt yolunun 0-1. kilometrelerinde Seydikemer Devlet Hastanesi Kavşağı Alt Geçidi yapım çalışmaları sebebiyle ulaşıma tek yönden gidiş-geliş şeklinde izin veriliyor.

Zonguldak- Devrek yolunun 0-1. kilometrelerinde Fevkani Köprüsü ve Kavşağı yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşım imar yolları üzerinden sağlanıyor.

Anamur-Aydıncık yolunun 44-45. kilometrelerinde taş düşmelerine karşı koruma sistemi yapım çalışmaları nedeniyle trafik akışı kontrollü sürdürülüyor.

Iğdır-Aralık-Dilucu yolunun 78-83, Karakurt- Erzurum yolunun 16-18. kilometrelerindeki bakım ve onarım çalışmaları sebebiyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Piraziz-Giresun- Tirebolu yolunun 0-74. kilometrelerinde muhtelif kesimlerdeki otokorkuluk yapım çalışması dolayısıyla her iki yönde ulaşım tek şeritten kontrollü gerçekleştiriliyor.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kara yollarında yapılan çalışmalar nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Forkliftin altında kalan işçi hayatını kaybetti
  11:13 Forkliftin altında kalan işçi hayatını kaybetti

  Elazığ'da bir beton fabrikasında fork-lifti tamir etmek için altına giren işçi, krikonun kırılması sonucu ağır yaralandı. Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan işçi hayatını kaybetti. Talihsiz adamın bir hafta sonra düğününün olacağı öğrenildi. Olayla ilgili inceleme devam ediyor.

 • Kırşehir Valisi Hüdayar Mete Buhara, tarihi alanlarda incelemede bulundu
  11:13 Kırşehir Valisi Hüdayar Mete Buhara, tarihi alanlarda incelemede bulundu

  Kırşehir Valisi Hüdayar Mete Buhara, Dulkadirli Yeraltı Şehri, Hashöyük kazı alanı, Üçayak Kilisesi ve Akçakent Eskiyurt Göleti'ni ziyaret ederek, turizme kazandırmak için çalışmalar yapacaklarını belirtti. Buhara, ayrıca Akçakent Kaymakamı Muhammet Ali Batur'dan ilçede sürdürülen kamu hizmetleri ve çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 • Boston Dynamics Yeni Atlas Robotu ve Özellikleri
  11:10 Boston Dynamics Yeni Atlas Robotu ve Özellikleri

  Boston Dynamics, Hyundai'ye satıldıktan sonra yeni Atlas robotunu tanıttı. Tamamen elektrikli olan yeni model, korku filmlerinden aşina olduğumuz sahnelere benzer bir video ile karşımıza çıktı. Yeni Atlas robotu, bir insandan hatta bir atletten çok daha güçlü ve esnek eklemlere sahip. Ayrıca daha insansı hareketlere sahip olan robot, insan boyutlarında ve daha atletik bir yapıya sahip. Yeni Atlas robotunun teknik ayrıntıları henüz açıklanmadı.

 • Elon Musk, Vine İçin Anket Açtı: Vine Videoları İçin Yeni Umut
  11:09 Elon Musk, Vine İçin Anket Açtı: Vine Videoları İçin Yeni Umut

  Elon Musk, Twitter'ı satın aldığı dönemde verdiği sözü hatırlatarak Vine için anket açtı. Ankette Vine geri gelsin mi ya da gelmesin mi sorusu soruldu ve şu ana kadar yapılan oylamada Vine geri gelsin diyenler yüzde 70 gibi bir oranla önde. Bu sonuçlar, uygulama için yeni bir dönemin kapısını açabilir.

 • Bursa'da Tır ve Araç Kazaları: 2 Kişi Yaralandı
  11:09 Bursa'da Tır ve Araç Kazaları: 2 Kişi Yaralandı

  Bursa'da meydana gelen kazalarda hafif ticari araç seyir halindeki tıra çarptı ve tır refüje devrildi. Nilüfer ilçesinde ise hafif ticari araç ile otomobil çarpıştı. Her iki kazada da toplamda 2 kişi yaralandı ve polis olaylarla ilgili soruşturma başlattı.

 • iPhone 17 Plus, ekran açısından beklentiyi karşılayamayabilir
  11:09 iPhone 17 Plus, ekran açısından beklentiyi karşılayamayabilir

  Apple'ın iPhone 16 serisini tanıtması beklenirken, sızdırılan son raporlar iPhone 17 Plus modelinin daha küçük bir ekrana sahip olacağını ortaya çıkardı. Apple, iPhone 17 serisinde değişiklik yapmayı planlıyor ve Plus modelinde küçülme bekleniyor.


Advertisement