Kaymakam Ali Can Uludağ, Kariyer Günleri Programında Konuştu - Son Dakika
Güncel

Kaymakam Ali Can Uludağ, Kariyer Günleri Programında Konuştu

Kaymakam Ali Can Uludağ, Kariyer Günleri Programında Konuştu

Kırıkkale'nin Karakeçili ilçesinde gerçekleştirilen Bir Hedefi Olmalı İnsanın projesi kapsamındaki kariyer günlerinin ilk konuğu Kaymakam Ali Can Uludağ oldu. Uludağ, Karakeçili Çok Programlı Anadolu Lisesi Konferans Salonunda düzenlenen programda kaymakamlık mesleğinin önemini ve görevlerini anlattı. Program, öğrencilerin sorularını cevaplandırmasıyla sona erdi.

02.05.2023 18:54
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Kırıkkale'nin Karakeçili ilçesinde "Bir Hedefi Olmalı İnsanın" projesi kapsamında gerçekleştirilen kariyer günlerinin ilk konuğu Kaymakam Ali Can Uludağ oldu.

Uludağ, Karakeçili Çok Programlı Anadolu Lisesi Konferans Salonu'nda düzenlenen programda, kaymakamlık mesleğinin önemini, neler yaptığını anlattı.

Öğrencilerle anılarını da paylaşan Uludağ, "Kaymakam, ilçede yasaların uygulanmasını sağlar ve valinin emirlerini uygular. İlçedeki çeşitli kamu kurumlarının çalışmaları arasındaki eşgüdümü sağlayan kaymakamlar, halkın şikayetlerini dinler, ihtiyaçlarının giderilmesi için gerekli önlemleri alır. Törenlere başkanlık eder, resmi ziyaretleri kabul eder." diye konuştu.

Program, Uludağ'ın öğrencilerin sorularını cevaplandırmasıyla sona erdi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kaymakam Ali Can Uludağ, Kariyer Günleri Programında Konuştu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement