Kurumlar Arası Basketbol Turnuvası Sona Erdi - Son Dakika
Güncel

Kurumlar Arası Basketbol Turnuvası Sona Erdi

Kurumlar Arası Basketbol Turnuvası Sona Erdi

Kırklareli Valiliği Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün düzenlediği kurumlar arası basketbol turnuvasının finali oynandı.

08.11.2017 18:50

Kırklareli Valiliği Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün düzenlediği kurumlar arası basketbol turnuvasının finali oynandı. Kırklareli Adliyesi ile Kapalı Cezaevi takımlarını karşı karşıya getiren final maçında turnuvanın seyirci rekoru kırılırken, şampiyon, 52-46'lık skorla Kırklareli Adliyesi oldu.

Kırklareli Valiliği Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen ve şehirde yaklaşık iki aydır yediden yetmişe yüzlerce sporsevere basketbol heyecanı yaşatan kurumlar arası turnuva oynanan final müsabakası ile sona erdi.

Başta Kırklareli Cumhuriyet Başsavcısı Ozan Kaya, 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı İzzet Koçer ve Kapalı Cezaevi Müdürü Metin Sönmez olmak üzere çok sayıda hakim ve savcının da izlediği müsabakada adliye ile cezaevi çalışanları aileleriyle birlikte tribünleri doldurdular.

Turnuvanın final gecesine Kapalı Cezaevi Müdürü Metin Sönmez tarafından organize edilen hediye çekilişi ayrı bir heyecan kattı. Müsabakanın devre arasında yapılan hediye çekilişinde bir kişiye Kapalı Cezaevi'nde üretilen mis sabun paketi, bir kişiye yine Kapalı Cezaevi'nde yapılan gümüş kazaz takı seti ve bir kişiye de çeyrek altın dağıtıldı.

Hediyeler, Kırklareli Cumhuriyet Başsavcısı Ozan Kaya, Kapalı Cezaevi Müdürü Metin Sönmez ve Kapalı Cezaevi personellerinden Ahmet Tepeli tarafından talihlilere verildi. - KIRKLARELİ

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Kurumlar Arası Basketbol Turnuvası Sona Erdi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement