Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz Veda Etti - Son Dakika
Güncel

Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz Veda Etti

Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz Veda Etti

İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz'a Ağrı Valiliği tarafından veda yemeği verildi.

26.01.2012 22:56  Güncelleme: 22:57
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Yemek sonrasında bir konuşma yapan Vali Vekili Özkan Demirel, görev süresince yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı Bilal Yılmaz'ı kutladı. Demirel, "devlet görevlisinin hangi makamda olursa olsun, ne zaman nerede görev üstleneceği belli olmaz. Hepimiz doğduğumuz yerlerden, ailemizden, sevdiklerimizden uzakta çalışıyoruz.

Ama bu memleketin her karesinde hizmet etmek bir şereftir. Hizmet konusunda takdir edilecek bir insan da Milli Eğitim Müdürümüz Bilal Yılmaz'dır. Burada bulunduğu zaman diliminde güzel bir hizmet çizgisi yakaladı. Dilerim gittiği yerde de başarılı çalışmalarını sürdürür. Kendisine ve ailesine güzel ve sağlıklı bir ömür diliyorum" şeklinde konuştu.

Vali Vekili Özkan Demirel'den sonra söz alan İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz ise, "İlk Milli Eğitim Müdürlüğü deneyimimi Ağrı'da yaşadım. Eğitim konusunda, hizmet konusunda hedeflediklerimi gerçekleştirmeye çalıştım. Çok güzel işler başardık ve bunların istenildiği takdirde yapılabilirliğini gördük. Bunun için de uzun süreli bir hedef belirledik. Umuyorum ki, bizden sonraki arkadaşımız kaldığımız yerden çalışmaları devam ettirir ve başarılı olur.

Burada çok önemli dostluklar kurduk ve Ağrı'nın benim hayatımdaki yeri çok ayrı olacaktır. Ama en önemlisi halkımızla hemhal olduk. Onları evlerinde ziyaret ettik. Gördük ki, iyi baktığınızda iyi görüyorsunuz. Bunu bizim halkımızın bize karşı ortaya koyduğu güzel davranışlarında net bir şekilde yaşadık. Bundan sonra da başka bir memleketimizde kaldığımız yerden hizmete devam edeceğiz" diye konuştu.

Konuşmalar sonrasında Vali Vekili Özkan Demirel tarafından Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz'a Ağrı Albümü, Nuh'un Gemisi Maketi ve çeşitli hediyeler verildi.

Özel bir restaurantta verilen yemeğe Vali Vekili Özkan Demirel, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Hakan Atınç, Belediye Başkan Vekili Şevket Aktaş, İ.Ç. Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İrfan Arslan, İl Emniyet Müdürü Halil Karataş, ATSO Başkanı Mehmet Erat, Milli eğitim Müdürü Bilal Yılmaz ve Kurum Müdürleri katıldı.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz Veda Etti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement