Ordu'da Kaldırımlar Düzenleniyor - Son Dakika
Güncel

Ordu'da Kaldırımlar Düzenleniyor

Ordu\'da Kaldırımlar Düzenleniyor

Ordu Büyükşehir Belediyesi, alt yapısı tamamlanarak asfaltlanan yolları baskı beton kaldırım ile güzelleştiriyor.

28.02.2018 14:35
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Ordu Büyükşehir Belediyesi, alt yapısı tamamlanarak asfaltlanan yolları baskı beton kaldırım ile güzelleştiriyor.

Kilometrelerce asfalt yol çalışmalarıyla birlikte yollara modern ve estetik bir görünüm kazandıran Ordu Büyükşehir Belediyesi, kaldırımları da standartlara uygun hale getirmeye devam ediyor. Baskı beton kaldırım çalışmaları ile kent estetiğini ön planda tutan Büyükşehir, görme engelliler için kabartmalı ve hissedilebilir yüzeylerin yer aldığı kaldırımlarda engelli rampaları da oluşturuyor.

2018'de 55 bin m2 baskı beton kaldırım yapılacak

2018 yılı içinde 55 bin metrekarelik baskı beton kaldırım yapımı planlayan Büyükşehir Belediyesinin çalışma sürdüreceği cadde ve sokaklar ise şöyle: Akyazı Mahallesi Fazıl Sözen Caddesi, Ahmet Cemal Mağden Caddesi, Şehit Ali Gaffar Okkan Sokak, 817. ve 803. Sokaklar, Yavuz Sultan Selim Caddesi, 791. Sokak, Bucak Mahallesi 367 Sokak, Bekir Sıtkı Pamuk Caddesi, Doktor Sadık Ahmet Caddesi, Şarkiye Mahallesi Cumhuriyet Caddesi, Fevzi Çakmak Caddesi, Şirinevler Mahallesi Nihat Şahin Caddesi, Taşbaşı Mahallesi Sıtkı Can Caddesi, Bahçelievler Mahallesi Erol Ataşan Bulvarı, Denizciler Caddesi, Yunus Emre Caddesi, Adnan Kahveci Caddesi, Fatma Alkan Sokak, 291. ve 292. Sokaklar, 280. Sokak, Karapınar Mahallesi 1159. Sokak, Subaşı Mahallesi 479. Sokak ve Durugöl Mahallesi 1068. Sokak.

2017 yılında Altınordu ilçesinde birçok cadde ve sokakta sıcak asfalt yol çalışmalarını tamamlayan Ordu Büyükşehir Belediyesi, yaklaşık 18 bin metrekare baskı beton kaldırım imalatı gerçekleştirdi. - ORDU

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Ordu'da Kaldırımlar Düzenleniyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Güneydoğu Anadolu Kuru Meyve ve Mamulleri İhracatçıları Birliği'nin 2023 Yılı Faaliyet Raporu Kabul Edildi
  15:23 Güneydoğu Anadolu Kuru Meyve ve Mamulleri İhracatçıları Birliği'nin 2023 Yılı Faaliyet Raporu Kabul Edildi

  Güneydoğu Anadolu Kuru Meyve ve Mamulleri İhracatçıları Birliği'nin 2023 yılı mali genel kurul toplantısında, 2023 yılı faaliyet raporu oybirliği ile kabul edildi. Birliğin 2023 yılında gerçekleştirdiği kuru meyve ve mamulleri ihracatının detayları da açıklandı. Rapora göre, Birliğin kuru meyve ve mamulleri ihracatının Türkiye genelindeki payı yüzde 18,6 olarak gerçekleşti ve en fazla ihracat yapılan ülkeler arasında Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, İtalya ve Irak yer aldı.

 • Midyat'ta Kaldırım İşgali Denetimi Yapıldı
  15:23 Midyat'ta Kaldırım İşgali Denetimi Yapıldı

  Midyat Belediyesi zabıta ve İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Büro Amirliği ekipleri, araçlarını kaldırıma park eden sürücüleri uyardı. Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, kaldırımların yayalara ait olduğunu ve vatandaşlardan duyarlılık beklediklerini belirtti.

 • Denizlispor Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı Düzenliyor
  15:19 Denizlispor Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı Düzenliyor

  TFF 2'nci Lig Kırmızı Grup'ta mücadele eden Denizlispor, 6 Mayıs Pazartesi günü saat 18.30'da EGS Kongre ve Kültür Merkezi Toplantı Salonu'nda Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı düzenleyecek. Toplantının ertelenmesi durumunda ise 14 Mayıs Salı günü aynı yer ve saatte gerçekleştirilecektir.

 • Muğla Büyükşehir Belediyesi ihtiyaç sahibi vatandaşlara maddi destek miktarını arttırdı
  15:19 Muğla Büyükşehir Belediyesi ihtiyaç sahibi vatandaşlara maddi destek miktarını arttırdı

  Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Aras, ülkenin içinde bulunduğu olumsuz ekonomik şartlarda ihtiyaç sahibi vatandaşlara sağlanan maddi destek miktarını yüzde 110 arttırdıklarını söyledi. Halk Kart desteği ile ihtiyaç sahibi ailelerin banka kartına aylık yüklenen miktar ile temel ihtiyaçlarının karşılaması sağlanıyor.

 • Türk Fizikçi Furkan Öztürk, Bilimin 175 Yıldır Çözemediği Gizemi Ortaya Çıkardı
  15:18 Türk Fizikçi Furkan Öztürk, Bilimin 175 Yıldır Çözemediği Gizemi Ortaya Çıkardı

  Türk fizikçi Furkan Öztürk, Harvard Üniversitesi Fizik Bölümünden 'Gertrude ve Maurice Goldhaber' ödülünü kazandı. Öztürk'ün çalışması, homokiral moleküllerin kökenini aydınlatarak bilim çevrelerinde çığır açıcı bir keşif olarak değerlendirildi. Öztürk, doktora derecesini aldıktan sonra kendi laboratuvarını açmayı ve yaşamın kökenleri üzerine yoğunlaşan araştırmalarını sürdürmeyi planlıyor.

 • Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Yarışmasında Ödül Kazananlar Belli Oldu
  15:18 Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Yarışmasında Ödül Kazananlar Belli Oldu

  Trabzon Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen '2023 Yılı Başarılı Gazeteciler Yarışması'nda, Anadolu Ajansı foto muhabiri Hakan Burak Altunöz haber fotoğrafı dalında, kameraman Hasan Taşcan ise spor haberi görüntü dalında ödül kazandı. Yarışmaya 39 gazeteci katıldı. Ayrıca, İlhan Öksüz, Ahmet Metin Genç ve Alper Kul gibi isimler de ödüle layık görüldü.

 • Sağlık Bakanlığı, Randevu Sisteminde Yeni Adımlar Atıyor
  15:18 Sağlık Bakanlığı, Randevu Sisteminde Yeni Adımlar Atıyor

  Son zamanlarda vatandaşlar, özellikle diş ve göz hastalıkları gibi kliniklerinden randevu alma konusunda büyük zorluklar yaşıyor. Sağlık Bakanlığı, bu soruna çözüm olarak 1 gün öncesinden onaylanmamış randevuları geçersiz kabul edecek yeni bir sistem kullanmaya başlayacak. Bu sistemle randevu alamama sorunu kalıcı olarak çözülmeye çalışılacak.

 • AK Parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu'nu ziyaret etti
  15:18 AK Parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu'nu ziyaret etti

  AK Parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu'nu tebrik etmek için ziyarette bulundu. Köse, Topaloğlu ile yeni dönemde gerçekleştirilecek projeler hakkında istişarelerde bulunduklarını belirtti. Topaloğlu da ziyaret dolayısıyla Köse ve teşkilat mensuplarına teşekkür etti.


Advertisement