Ordu'da Silahlı Kuyumcu Soyguncuları 1 Kişiyi Vurup, 3 Kişiyi Rehin Aldı (4) - Son Dakika
Güncel

Ordu'da Silahlı Kuyumcu Soyguncuları 1 Kişiyi Vurup, 3 Kişiyi Rehin Aldı (4)

Ordu\'da Silahlı Kuyumcu Soyguncuları 1 Kişiyi Vurup, 3 Kişiyi Rehin Aldı (4)

8 SAAT SONRA 2 REHİNE SERBEST Ordu'nun Fatsa İlçesi'nde soygun için kar maskeli ve tabancayla kuyumcuya girip dehşet saçan Ömer S. ve G.S. kardeşler, 8 saat sonra ellerinde tuttukları 3 rehineden 2'sini serbest bıraktı.

05.12.2015 17:48
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

8 SAAT SONRA 2 REHİNE SERBEST

Ordu'nun Fatsa İlçesi'nde soygun için kar maskeli ve tabancayla kuyumcuya girip dehşet saçan Ömer S. ve G.S. kardeşler, 8 saat sonra ellerinde tuttukları 3 rehineden 2'sini serbest bıraktı.

Sabah girdikleri kuyumcuda altınları almak isteyen Ömer S. ve G.S., içerdeki 5 kişiden soyguna engel olmak isteyen Murat Gül'ü tabancayla bacağından vurdu. Kendi imkanlarıyla kaçan Gül, ambulansla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Bölgenin kısa sürede polis tarafından güvenlik çemberine alınmasının ardından soyguncular, polisle konuşup bölgeyi terk etmelerini söylemesi için işyeri sahibi Uğur Gül'ü serbest bıraktı, böylece rehine sayısı 3'e düştü.

Polisin ve yakınlarının tüm ikna çabalarına karşın teslim olmayan Ömer S. ve G.S., 8 saat sonra ellerindeki rehinelerden Durmuş Güngör'ü serbest bırakıldı. Soyguncular 15 dakika sonra da Beytullah Gül'ü, bıraktı. Güngör ve Gül, sağlık kontrolünden geçirilmek üzere ambulansla hastaneye götürüldü.

Soyguncular kuyumcuda Arif Güneş'i rehin tutarak eylemlerini sürürken polis teslim olmaları için ikna etmeye çalışıyor.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Ordu'da Silahlı Kuyumcu Soyguncuları 1 Kişiyi Vurup, 3 Kişiyi Rehin Aldı (4) - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement