Pülümür'de 4,2'lik Deprem Korkuttu (2) - Son Dakika
Güncel

Pülümür'de 4,2'lik Deprem Korkuttu (2)

Pülümür\'de 4,2\'lik Deprem Korkuttu (2)

BELEDİYE BAŞKANI.Tunceli'nin Pülümür İlçesi'nde bugün saat 17.14'te meydana gelen 4.2 büyüklüğündeki depremin, herhangi bir hasara yol açmadığı belirlendi.

31.08.2012 18:38
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Pülümür'de 4,2'LİK DEPREM KORKUTTU (2)

BELEDİYE BAŞKANI: HASAR YOK

Tunceli'nin Pülümür İlçesi'nde bugün saat 17.14'te meydana gelen 4.2 büyüklüğündeki depremin, herhangi bir hasara yol açmadığı belirlendi. Pülümür Belediye Başkanı CHP'li Mesut Çoşkun, şiddetli depremin sadece süreli paniğe yol açtığını söyledi. - Tunceli

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Pülümür'de 4,2'lik Deprem Korkuttu (2) - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Niğde'de Otomobil Takla Attı: 2 Kişi Yaralandı
  11:03 Niğde'de Otomobil Takla Attı: 2 Kişi Yaralandı

  Niğde'nin Bor ilçesinde meydana gelen trafik kazasında otomobil takla attı ve 2 kişi yaralandı. Kazanın ardından olay yerine polis, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Yaralılar hastaneye kaldırıldı ve hayati tehlikelerinin olmadığı belirtildi. Polis, kazayla ilgili inceleme başlattı.

 • Çiftçilerin Borçları 700 Milyar Lirayı Geçti, Buğday Taban Fiyatı Açıklanmalı
  11:00 Çiftçilerin Borçları 700 Milyar Lirayı Geçti, Buğday Taban Fiyatı Açıklanmalı

  CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, bu yılın ilk aylarında en çok ithal edilen ürünün buğday olduğunu ve çiftçilerin kredi ve piyasaya borçlarının 700 milyar lirayı geçtiğini belirtti. Gürer, çiftçilerin ürünlerini satıp borçlarını ödemek istediklerini ancak bu yıl taban fiyatının açıklanmamasının çiftçileri kaygılandırdığını söyledi. Ayrıca, Toprak Mahsulleri Ofisi'nin buğday ithalatına devam ettiğini ve çiftçilerin mağduriyet yaşadığını ifade etti. Gürer, çiftçilere destek verilmesi gerektiğini ve taban fiyatlarının girdi maliyetlerine göre bir an önce açıklanması gerektiğini vurguladı.

 • Sisli Çam Dağı'nda doğanın renkleri göz kamaştırıyor
  10:59 Sisli Çam Dağı'nda doğanın renkleri göz kamaştırıyor

  Sakarya'nın Kocaali ve Hendek ilçeleri arasında yer alan 900 rakımlı Çam Dağı'nda havaların ısınmasıyla tabiattaki renkler kendini göstermeye başladı. Yüksek rakımı dolayısıyla kışların sert geçtiği Çam Dağı bölgesinde, ilkbahar aylarında havaların ısınmasıyla tabiat yeşerip canlanırken, çiçekler rengarenk açtı. Zengin bitki çeşitliliği ile 'doğa ve kültür yolu'nu bünyesinde barındıran Çam Dağı'ndaki ormanların üzerini yer yer sis bulutu kapladı. Kestanepınarı, Şerbetpınarı ve Kirazlı mahallelerinde yağmurun ardından oluşan sis bulutu, bitki örtüsüyle ahenkli görüntü meydana getirdi. Habitatın renkliliği ve canlıların hareketliliğiyle fotoğraf tutkunları için de önemli lokasyonlar arasında yer alan Çam Dağı'nın sis eşliğindeki manzarası, havadan da görüntülendi.

 • Keşan'da kahvehanede kumar oynayan 6 kişiye 38 bin 550 lira ceza
  10:58 Keşan'da kahvehanede kumar oynayan 6 kişiye 38 bin 550 lira ceza

  Edirne'nin Keşan ilçesinde bir kahvehanede kumar oynandığı tespit edildi. İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan denetimde, kumar oynayan 6 kişiye toplamda 38 bin 550 lira idari ceza kesildi. Ayrıca iş yeri sahibi C.A. hakkında da yasal işlem başlatıldı.


Advertisement