Şirinler Büyük İlgi Gördü - Son Dakika
Güncel

Şirinler Büyük İlgi Gördü

Şirinler Büyük İlgi Gördü

Serdivan AVM'de bulunan AFM Sinemalarında da vizyona giren 3 Boyutlu, "Şirinler" Sinema Filmi; gösterime girdiği ilk günden beri, büyük beğeni topluyor.

22.08.2011 18:11

Üç boyutlu, "Aile, Animasyon,Çizgi, Çocuk, Fantastik, Komedi, Macera Filmi" olan Şirinler hakkında bilgi veren Serdivan AVM AFM Sinemaları Müdür Yardımcısı Semih Kınalı; fimim yaklaşık 1 saat 26 dakika sürdüğünü söyledi. Raja Gosnell'in yönettiği ve " Hank Azaria, Neil Patrick Harris, Jayma Mays, Sofía Vergara, Tim Gunn"in başrollerini paylaştığı "Şirinler" filmini; üç boyutlu salonlarında, özel gözlüklerle izlenebileceğinisöyledi.

FİLMİN ÖZETİ

Efsanevi Cizgi Film Şirinler'in hayatının anlatıldığı özellikle kötü bir büyücü kendi sinsi amaçları için onları yakalama saplantı uğraşmaları gerektiğini küçük mavi yaratıkları bir efsanevi yarış maceraları anlatılmaktadır. Kötü büyücü Gargamel, Şirinler'i köylerinden kovar ve Şirinler büyülü bir kapıdan geçerek kendilerini bizim dünyamızda, New York Central Park'ın ortasında bulurlar. Üç elma yüksekliğinde olan Şirinler, Big Apple (Büyük Elma) olarak da bilinen New York şehrinde sıkışıp kalırlar. Şirinler'in, Gargamel onları bulmadan köylerine dönmenin bir yolunu bulmaları gerekmektedir.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Şirinler Büyük İlgi Gördü - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement