Çocuklarını polise şikayet eden anne ve oğluna cehennemi yaşattılar - Son Dakika
Güncel

Çocuklarını polise şikayet eden anne ve oğluna cehennemi yaşattılar

Karabük'te pansiyon sahibi Nazire Kaya ile oğlu Barış Kaya, komşu pansiyonu işleten ailenin 18 yaşından küçük 2 oğlunu kendilerine küfrettikleri iddiasıyla polise şikayet edince, komşuları tarafından şiddet gördü.

31.10.2020 09:51  Güncelleme: 14:13

Karabük'ün Safranbolu ilçesinde pansiyon sahibi olan Nazire Kaya ve oğlu Barış Kaya, iddiaya göre komşu pansiyonu işleten ailenin 18 yaşından küçük 2 oğlunu kendilerine küfrettikleri iddiasıyla savcılığa şikayet etti. Oğullarının ifadeye çağrılmasına sinirlenen aile üyeleri de geçen çarşamba günü, anne ile oğlunu tekme tokat dövdü. Vücutlarında morluklar oluşan anne ve oğlu yeniden şikayetçi oldu.

''OĞLUMU ÖLDÜRECEKLERDİ''

Nazire Kaya psikolojisinin bozulduğunu ifade ederek, "Şikayetçi olunca çocukların aileleri oğluma vurmaya başladı. Ardından da dönüp bana vurdular. Çevredeki komşularımız olmasaydı oğlumu öldüreceklerdi. Çevredekiler araya girdi, kavgayı ayırdı. Oğlum yerde baygın yatıyordu. Şikayetçi olduk. Koruma talebinde de bulunduk. Soruşturma devam ediyor" dedi.

''SÜREKLİ TACİZ EDİYORLAR''

Barış Kaya da "Bizi sürekli taciz ediyorlar, küfürler ediyorlar. Saldırı oldu. Annemin yüzünde morluklar oluştu. 'Ne istedin çocuklarımızdan, bak savcılığa gidiyorlar. Sizi öldüreceğiz, yaşatmayacağız' diyerek saldırdılar. Ölümden döndük" diye konuştu.

Çocuklarını polise şikayet eden anne ve oğluna cehennemi yaşattılar
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Çocuklarını polise şikayet eden anne ve oğluna cehennemi yaşattılar - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement