Style Fashion Life'dan 'Yaza Merhaba Günleri' - Son Dakika
Güncel

Style Fashion Life'dan 'Yaza Merhaba Günleri'

Style Fashion Life\'dan \'Yaza Merhaba Günleri\'

İlki, 10 Mayıs günü Etiler Style Fashion Outlet mağazasında gerçekleştirilen davet kapsamında, gelen konuklar alışveriş keyfinden sonra günün yorgunluğunu cilt bakımı yaptırarak attı.

12.05.2017 16:37  Güncelleme: 16:38
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Dünyaca ünlü markaların birbirinden şık ve tasarım ürünlerini bünyesinde barındıran Style Fashion Outlet'de, Instagram'da yayınladığı videolarla çok sayıda takipçi edinen sosyal medya fenomeni Murat Övüç ev sahipliğinde 'Yaza Merhaba Günleri' başladı.

Dünyaca ünlü markaları tek çatı altında toplayan Style Fashion Outlet'de, sosyal medya fenomeni Murat Övüç ev sahipliğinde 'Yaza Merhaba Günleri' başladı. 10 Mayıs Çarşamba günü ilki gerçekleştirilen davette, gelen konuklara profesyonel güzellik uzmanları tarafından cilt bakımı da yapıldı.

Marka Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mine Tozlu, ünlü koreograf Ferhan Aral ve birçok kişinin katıldığı etkinlik, davetliler tarafından yoğun ilgi gördü. Alışverişin de yoğun olarak yapıldığı etkinlik kapsamında misafirler, birçok ürünü indirimli fiyatlarla alma şansını da yakaladı. Ayrıca birbirinden iddialı defilelere de ev sahipliği yapacak olan 'Yaza Merhaba Günleri, Mayıs ayı boyunca her Çarşamba ve Cuma, Style Fashion Outlet'e Murat Övüç'ün misafirlerini bekliyor.

Style Fashion; Versace, Fendi, Ferre, Valentino, Alberto Guardiani, John Galliano, Kenzo, Cavalli, Armani, Iceberg, Roccobarocco, Cerruti, Trussardi, Love Moschino, ve Byblos gibi dünya devlerinin yer aldığı ve her türlü kombine rahatlıkla uyum sağlayabilecek ürünlerini takipçileriyle buluşturuyor.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Style Fashion Life'dan 'Yaza Merhaba Günleri' - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Kayseri Valisi Gökmen Çiçek'ten Tokat'taki Deprem İle İlgili Açıklama
  19:03 Kayseri Valisi Gökmen Çiçek'ten Tokat'taki Deprem İle İlgili Açıklama

  Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Tokat'ta meydana gelen 5.6 büyüklüğündeki depremle ilgili olarak yaptığı açıklamada, 'Tokat halkımıza ve milletimize geçmiş olsun' dedi. Çiçek, depremin Kayseri'de de hissedildiğini ancak herhangi bir olumsuzluk yaşanmadığını belirtti.

 • Tokat'ta meydana gelen 5,6 büyüklüğündeki deprem Amasya'da da hissedildi
  18:58 Tokat'ta meydana gelen 5,6 büyüklüğündeki deprem Amasya'da da hissedildi

  Tokat'ın Sulusaray ilçesinde meydana gelen 5,6 büyüklüğündeki deprem, komşu il Amasya'da da hissedildi. İçişleri Bakanlığı AFAD tarafından yapılan açıklamaya göre, depremde herhangi bir olumsuzluk olup olmadığı Amasya'da inceleniyor.

 • Bolu'da Yaralı Hayvanlar İçin Tedavi ve Rehabilitasyon Çalışmaları
  18:58 Bolu'da Yaralı Hayvanlar İçin Tedavi ve Rehabilitasyon Çalışmaları

  Bolu'da geçen yıl yaralı veya hasta halde bulunan 206 hayvandan 130'u tedavilerinin ardından doğaya salınırken 9'u hayvanat bahçelerine teslim edildi, çeşitli türlerin bulunduğu 67 canlı ise kurtarılamadı. Yaban hayvanlarıyla ilgili ihbar sayısında artış yaşandığı belirtilirken, iklim değişikliği ve yaban hayvanlarının beslenme alışkanlıklarındaki değişimlerin etkili olduğu ifade edildi. Bolu Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü tarafından tedavi ve rehabilitasyon çalışmalarının artırıldığı ve yaban hayvanı ile insan etkileşimlerini azaltmak için projelerin hayata geçirildiği bildirildi.

 • Beyoğlu'nda askeri üniforma ile servis yapan şahıs tutuklandı
  18:54 Beyoğlu'nda askeri üniforma ile servis yapan şahıs tutuklandı

  Beyoğlu'nda bir restoranda askeri üniforma ile müşterilere servis yapan şahıs, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Restoranın iş yeri sahibi ve işletme müdürü serbest bırakılırken, askeri üniformalı şahıs ise 'Türk Milletini, Cumhuriyeti, Devletin Kurum ve Organlarını Aşağılama' suçundan tutuklandı.


Advertisement