Tamer Cihan Seçim Sonuçları - Son Dakika
Güncel

Tamer Cihan Seçim Sonuçları

Tamer Cihan Seçim Sonuçları

31 Mart seçimlerinde CHP Kırıkkale Sulakyurt belediye başkan adayı olan Tamer Cihan isimli adayın aldığı oy oranı belli oldu.

02.04.2019 15:12

31 Mart seçimlerinde CHP Kırıkkale Sulakyurt belediye başkan adayı olan Tamer Cihan isimli adayın aldığı oy oranı belli oldu. Kırıkkale Sulakyurt ilçesinde toplam 5 aday ile yarışan Tamer Cihan isimli CHP adayının aldığı oy oranını haberimizden öğrenebilirsiniz.

Türkiye, 31 Mart'ta belediye başkanı, belediye meclis üyesi ve muhtarlarını seçmek için sandığa gitti. Partilerin hummalı çalışmaları sonucu sandıklar açıldı ve yerel seçimde adayların aldığı oy oranları belli oldu. Peki 31 Mart 2019 Yerel Seçiminde CHP Kırıkkale Sulakyurt adayı Tamer Cihan kimdir? CHP Kırıkkale Sulakyurt adayı Tamer Cihan yüzde kaç oy aldı?

Tamer Cihan Oy Oranları ve Seçim Sonuçları

31 Mart yerel seçimlerinde CHP Kırıkkale Sulakyurt belediye başkan adayı olarak gösterilen Tamer Cihan Sulakyurt ilçesinde % 9,84 oranında oy almıştır. Sulakyurt ilçesinde % 9,84 oranında oy olan Tamer Cihan adlı CHP adayı toplamda 160 adet oy sayısına ulaştı.

Tamer Cihan Kimdir?

Tamer Cihan Seçim Sonuçları

Tamer Cihan, 1972 yılında Kırıkkale Sulakyurt ilçesinde doğdu. İlk ve orta eğitimini Sulakyurt'ta tamamlayan Cihan, 1988 yılında Jandarma Astsubay Okulunu kazanan Cihan, birçok ilde görev yaptıktan sonra emekli oldu. İşletme Fakültesi mezunu da olan Cihan, evli ve 2 çocuk babası.

Kırıkkale Sulakyurt ilçesinde AK Parti, CHP, MHP, DSP, VP adaylarının aldığı oy oranlarını detaylı olarak incelemek istiyorsanız

Son Dakika Güncel Tamer Cihan Seçim Sonuçları - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement