Unesco Dünya Miras Komitesi Toplantısı - Son Dakika
Güncel

Unesco Dünya Miras Komitesi Toplantısı

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : İkili görüşmeden detaylar - Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Dünya Miras Komitesi'nin toplantısına katılmak için İstanbul'a gelen UNESCO Genel Direktörü Bokova'yı kabul etti Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 10-20 Temmuz'da İstanbul'da düzenlenecek Dünya Miras Komitesi'nin 40. toplantısına katılmak için İstanbul'a gelen UNESCO Genel Direktörü Irina Bokova'yı kabul etti.

10.07.2016 17:21
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ :

İkili görüşmeden detaylar - Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Dünya Miras Komitesi'nin toplantısına katılmak için İstanbul'a gelen UNESCO Genel Direktörü Bokova'yı kabul etti

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 10-20 Temmuz'da İstanbul'da düzenlenecek Dünya Miras Komitesi'nin 40. toplantısına katılmak için İstanbul'a gelen UNESCO Genel Direktörü Irina Bokova'yı kabul etti.

Çavuşoğlu, Atatürk Havalimanı VİP Salonu'nda Bokova ile bir araya geldi. Görüşmenin ardından Bakan Çavuşoğlu, Srebrenitsa Katliamı'nın yıl dönümü için anma etkinliklerine katılmak üzere Bosna Hersek'e hareket etti.

Unesco Dünya Miras Komitesi Toplantısı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Unesco Dünya Miras Komitesi Toplantısı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Burdur İl Genel Meclisi Başkanlığına MHP'li Levent Tokmaker seçildi
  22:51 Burdur İl Genel Meclisi Başkanlığına MHP'li Levent Tokmaker seçildi

  Burdur İl Genel Meclisi Nisan ayı birinci birleşiminde yapılan meclis başkanlığı seçimini 14 oy alan MHP'li Levent Tokmaker kazandı. Tokmaker, 2024 yılı Nisan ayı boyunca İl Genel Meclisi Başkanı olarak görev yapacak.

 • Karabük'te silahla havaya ateş açan 2 kişi gözaltına alındı
  22:49 Karabük'te silahla havaya ateş açan 2 kişi gözaltına alındı

  Karabük'ün Ergenekon Mahallesi'nde araç içerisinden silahla ateş açıldığı ihbarını alan polis ekipleri, M.D. isimli şahsı gözaltına aldı. Yapılan aramada ruhsatsız tabanca ve mermi ele geçirildi. Ayrıca Aydınlıkevler Mahallesi'nde de silahla ateş açıldığı ihbarı üzerine B.Ö. isimli şahıs gözaltına alındı ve kurusıkı tabanca ile mermi bulundu. Gözaltına alınan 2 şahıs hakkında soruşturma başlatıldı.

 • İstanbul Sultanbeyli'de motosiklet ile otomobilin çarpıştığı kazada 1 kişi yaralandı
  22:43 İstanbul Sultanbeyli'de motosiklet ile otomobilin çarpıştığı kazada 1 kişi yaralandı

  İstanbul Sultanbeyli'de meydana gelen trafik kazasında, motosiklet ile otomobil çarpıştı. Kazada motosiklet sürücüsü yaralandı ve hastaneye kaldırıldı. Polis ekipleri olay yerinde güvenlik önlemleri aldı ve trafik akışı normale döndü.


Advertisement