Son Dakika Haberleri: 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü

5 ay önce

Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü, System.String[]

Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Sarı, mesajında, vatan ve millet sevgisiyle gözünü kırpmadan siperden sipere kahramanlık taşıyan bir neslin evlatları olduklarını belirtti.

Türk milletinin 15 Temmuz'da vatan, demokrasi ve bağımsızlık uğruna canını ortaya koyduğunu dile getiren Sarı, şunları kaydetti:

"Milletimiz, bu ülkeyi bölmek isteyen vatan hainlerine geçmişte olduğu gibi 15 Temmuz'da da cevabını vererek Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısıyla demokrasisine ve toprağına sahip çıkmıştır. Milletin silahını, tankını ve topunu kendilerine çevirerek demokrasiye aydınlık geleceğimizi yok etmeye çalışan üniformalı teröristler, gözlerini kırpmadan ölüme meydan okuyarak sokakları dolduran kahraman milletimizin mücadelesiyle başarısızlığa uğratılmıştır. Bizler şehitlerimizin emaneti olan bu topraklarda, aynı inanç ve vatan sevdasıyla güzel Türkiye'mizin aydınlık geleceği için mücadele etmeye devam edeceğiz."

Haber Yayın Tarihi: 14.07.2019 04:59 Kaynak: AABabası tarafından yakılarak öldürülen genç kızın son sözleri yürek burktu
Tecavüz görüntüleriyle fuhuşa zorlanan kadın, yazışmaları delil olarak sundu AK Parti'nin "En beğenilen siyasetçi" anketinde İmamoğlu ve Demirtaş sürprizi