16 yaşındaki genç sokak ortasında iki kişiyi böyle vurdu - Son Dakika

16 yaşındaki genç sokak ortasında iki kişiyi böyle vurdu

Son Güncelleme: 05.05.2021 14:16

Kocaeli'nde, 16 yaşındaki genç sokak ortasında husumetlisini görünce belinden çıkardığı tabancayla rastgele ateş etmeye başladı. Caddeden alışveriş yapmak için geçmekte olan iki şahıs kurşunların hedefi oldu. Yaralılar tedavi altına alınırken, saldırgan yakalandı.

18 Nisan'da Körfez ilçesi Kuzey Mahallesi Ağadere Caddesi'nde meydana gelen olayda, edinilen bilgiye göre, 16 yaşındaki M.A.Ç., cadde üzerinde husumetlisini görünce, belindeki silaha sarılarak, rastgele ateş etmeye başladı.

TEDAVİ ALTINA ALINDILAR

Bu sırada caddede alışveriş yapmak için yürüyen M.A.Y. (48) ve E.G. (48), M.A.Ç.'nın tabancasından çıkan kurşunlarla yaralandı. Yaralı şahıslar hastanede tedavi altına alınırken, ateş eden M.A.Ç. (16) olaydan sonra yakalandı.

16 yaşındaki genç sokak ortasında iki kişiyi böyle vurdu

KORKUNÇ OLAY KAMERADA

Öte yandan 2 kişinin yaralandığı silahlı kavga anları ise güvenlik kamaralarına yansıdı. Görüntülerde şüpheli M.A.Ç'nin tabancayı belinden çıkararak ateş ettiği, üst üste ateş ettikten sonra kaçtığı görülüyor. Aynı zamanda görüntülere, zanlı ateş ettiği sırada arkasında elleri cebinde yürüyerek geçen gencin rahat tavırları ve sakinliği dikkat çekiyor.

16 yaşındaki genç sokak ortasında iki kişiyi böyle vurdu
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa 16 yaşındaki genç sokak ortasında iki kişiyi böyle vurdu - Son Dakika


Advertisement