2012 Umre Kayıtları Başladı - Son Dakika

2012 Umre Kayıtları Başladı

02.01.2012 14:00
2012 Umre Kayıtları Başladı, System.String[]

Diyanet İşleri Başkanlığı 2012 yılı umre kayıtların bugün itibariyle başladığı bildirildi.

Diyanet İşleri Başkanlığı 2012 yılı umre kayıtların bugün itibariyle başladığı bildirildi.

Karaman İl Müftüsü Nuri Değirmenci, yaptığı yazılı açıklamada, Karamanlıların umre kayıtlarının il ve ilçe müftülüklerinden yapılabileceğini belirtti.

Diyanet İşleri Başkanlığının asıl görevinin toplumu din konusunda aydınlatmak ve din hizmeti sunmak olduğunu ifade eden Değirmenci, şunları kaydetti:

"Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından hac ve umre ibadetini yapmak isteyenlere kapsamlı bir hizmet verilmektedir. Umre turları bahar, yaz ve Ramazan olarak üç dönem düzenleniyor. Ramazan umresi ile ilgili programın daha sonra açıklanacak. Umre kayıt ücretlerine otel fiyatlarında artış nedeniyle küçük bir ilave yapıldı. Umre fiyatları türlerine göre 895 avro ile 1530 avro arasında değişiyor. Geniş bilgi il ve ilçe müftülüğümüzden alınabilir."

- KARAMAN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel 2012 Umre Kayıtları Başladı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Sergen Yalçın, Adem Ljajic hakkında konuştu: Umarım futbola döner İHA üretim merkezini görüntülerken gözaltına alınan 2 Rus vatandaşının televizyoncu olduğu ortaya çıktı Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade'nin diziden ayrılacağı iddia edildi İnsansız Hava Aracı AR-GE Merkezi'ni görüntüleyen 2'si Rus 3 kişi gözaltına alındı "Yeni evimizde ilk gecemiz" notuyla paylaştı! Şeyma Subaşı Miami'den ev aldı Son Dakika: Türkiye'de 4 Aralık günü koronavirüs nedeniyle 193 kişi vefat etti, 32 bin 736 yeni vaka tespit edildi Çekya'da bilim insanları, koronavirüsü yüzde 99 oranında yok eden kağıt üretti Kahramanmaraş'ta polisimizi şehit eden katilin cenazesi morgda kaldı