2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin, mayolu pozlarını paylaştı - Son Dakika

2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin, mayolu pozlarını paylaştı

13.11.2020 18:28

Küvet paylaşımıyla dikkatleri üzerine çeken 2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin, bu kez mayolu pozlarını sosyal medya hesabından paylaştı. Fotoğraflarına "Günaydın" notunu düşen Şahin'in paylaşımına binlerce beğeni geldi.

Geçtiğimiz haftalarda sevgilisi Yiğit Marcus Aral ile pandemiye rağmen düzenledikleri ev partileriyle eleştiri oklarının hedefi olan 2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin, daha sonra da katıldığı bir programla Türkiye'nin gündemine oturmuştu.

Şahin, kendisine yöneltilen, "İstiklal Marşı'nı biliyor musunuz?", "Atatürk'ün herhangi bir sözünü biliyor musunuz?" ve "Türkiye'de kaç coğrafi bölge var?" sorularına cevap veremeyerek zor anlar yaşamıştı.

Birçok soruyu yanıtsız bırakan Şevval şahin, " Fahrettin Koca'yı tanıyor musunuz?" sorusuna da "Pas" yanıtını vermişti. Şahin'in bu sorulara yanıt verememesi sosyal medyada gündem oldu. Pek çok ünlü isim Şahin'e destek verdi.

SOLUĞU SEVGİLİSİNİN YANINDA ALDI

Yaşananların ardından Şevval Şahin, soluğu sevgilisinin yanında Miami'de aldı. Çift, önceki gün de Meksika'nın tatil beldesi Tulum'a gitti. Şahin mayolu pozlarını takipçileriyle paylaştı. Ünlü manken fotoğraflarına "Günaydın" notunu düştü.

İşte o pozlar:

2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin, mayolu pozlarını paylaştı
2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin, mayolu pozlarını paylaştı
2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin, mayolu pozlarını paylaştı

KÜVET POZUNU DA YAYINLAMIŞTI

Şahin dün de küvet pozunu yayınlamıştı. Model gönderisine, "Bana daha çok köpük verin" notunu ekledi. Şahin'in fotoğrafında yüzüne uyguladığı maskede dikkatleri çekti.

2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin, mayolu pozlarını paylaştı

2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin, mayolu pozlarını paylaştı

Son Dakika Magazin 2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin, mayolu pozlarını paylaştı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (4)
  • ali: bende sandım koronanın aşısını bulmuş boy boy fotolar paylaşmış fotolarını paylaşacagına insanlığa bi faydan olsun Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • Mert: Eger Turkiye nin en guzeli buysa yandik demektir. 85 milyonun guzeli yok demektir. Cok yazik...malesef. Cevap Yaz 2 1 Yayından Kaldır
  • vatandaş: bu salak değilmiydi istiklal marşını söyleyemeyen? zaten soyunmaktan başka bir halta yaramıyorlar. bacak aralarıda olmazsa kimse yüzlerine bakmayacak. onlarda onu kullanarak piyasada kalmaya çalışıyorlar. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Boşanma aşamasındaki eşinin yüzünü falçatayla kesip tanınmaz hale getirdi! İfadesi diğer saldırganlardan farksız değil ABD'de Joe Biden'ın yemin töreni öncesi görülmemiş tedbirler alındı: 25 bin tam teçhizatlı asker görev yapacak Beşiktaş'ta sivil polis aracı, trafik polisi aracına arkadan çarptı: 3 polis yaralandı Beşiktaş, kar yağışı nedeniyle derbiye beyaz değil çubuklu forma ile çıkacak Son Dakika! Çanakkale, İzmir ve Erzincan'dan sonra Elazığ'da da 4,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi İki kız kardeş, kendilerinden telefon numarası isteyen şahsı evire çevire dövdü Yaptıkları 3 metrelik kardan adamın adını 'Donald Trump' koydular Milyonlarca emekliye müjdeli haber: Maaşlarla birlikte ek ödemelere de zam yapıldı