25. Kristal Elma Ödülleri Sahiplerini Buldu - Son Dakika

25. Kristal Elma Ödülleri Sahiplerini Buldu

28.09.2013 02:24
25. Kristal Elma Ödülleri Sahiplerini Buldu

Kristal Elma Yaratıcılık Festivali kapsamında düzenlenen 25. Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri sahiplerini buldu.

Reklam dünyası, Kristal Elma Yaratıcılık Festivali kapsamında düzenlenen 25'inci "Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri" için İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral İstanbul Kampüsü'nde bir araya geldi.

Ana teması "Fark Yaratmak" olan Kristal Elma Ödül Töreni'nin 25'inci yılında, 2 bin 66 başvuru gerçekleşti. Başvuruları, jüri başkanlığını Ali Taran'ın üstlendiği 92 kişilik 6 ayrı ekip değerlendirdi. Sunuculuğunu Ece Üner'in yaptığı gecede, basın, TV, medya, entegre kampanya ve kampanya, digital, bölge yarışması dalında 6 büyük ödül yer aldı. Reklam dünyasından çok sayıda ismin de diğer kategorilerle ödüllendirildiği gecede Ziraat Türkiye Kupası ile spor ve kurumsal imaj ödülünü alan Happy People Project, ödülünü almaya dün hayatını kaybeden tiyatro sanatçısı Tuncel Kurtiz'in fotoğrafı ile çıktı.

25'inci "Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri"inde büyük ödülü kazananlar şöyle:

Basın Büyük Ödül: Markom LeoBurnett/ McDonald's/ 12'den 3'e

TV Büyük Ödül: Concept/Şekerbank/Ruslar-Kombi

Entegre Kampanya ve Kampanya Büyük Ödülü: Medina Turgul DDB/Digiturk/ Futbol Aşkı

Digital Büyük Ödül: Kompüter/Anadolu Efes/Miller-Music Tour 2013

Medya Büyük Ödül: Entegre Kampanya ile Mindshare/Unilever/Magnum-Pink&Black

Bölge Yarışması Büyük Ödül: SVStudios/MKD Maden Kimya/O3Live Krem-Ütü - İstanbul

YORUMLAR
500
Hırvatistan'da Kuran-ı Kerim'i güzel okuma yarışmasında Türkiye'den 3 öğrenci dereceye girdi Hırvatistan'da Kuran-ı Kerim'i güzel okuma yarışmasında Türkiye'den 3 öğrenci dereceye girdi DENEYAP Teknoloji Atölyeleri Uygulama Sınavı 1 Ekim'de DENEYAP Teknoloji Atölyeleri Uygulama Sınavı 1 Ekim'de AVIS 2022 Türkiye Tırmanma Şampiyonası'nın 6. ayağı İstanbul'da düzenlenecek AVIS 2022 Türkiye Tırmanma Şampiyonası'nın 6. ayağı İstanbul'da düzenlenecek
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel 25. Kristal Elma Ödülleri Sahiplerini Buldu - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement