25. Kristal Elma Ödülleri Sahiplerini Buldu - Son Dakika

25. Kristal Elma Ödülleri Sahiplerini Buldu

Kristal Elma Yaratıcılık Festivali kapsamında düzenlenen 25. Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri sahiplerini buldu.

Reklam dünyası, Kristal Elma Yaratıcılık Festivali kapsamında düzenlenen 25'inci "Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri" için İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral İstanbul Kampüsü'nde bir araya geldi.


Ana teması "Fark Yaratmak" olan Kristal Elma Ödül Töreni'nin 25'inci yılında, 2 bin 66 başvuru gerçekleşti. Başvuruları, jüri başkanlığını Ali Taran'ın üstlendiği 92 kişilik 6 ayrı ekip değerlendirdi. Sunuculuğunu Ece Üner'in yaptığı gecede, basın, TV, medya, entegre kampanya ve kampanya, digital, bölge yarışması dalında 6 büyük ödül yer aldı. Reklam dünyasından çok sayıda ismin de diğer kategorilerle ödüllendirildiği gecede Ziraat Türkiye Kupası ile spor ve kurumsal imaj ödülünü alan Happy People Project, ödülünü almaya dün hayatını kaybeden tiyatro sanatçısı Tuncel Kurtiz'in fotoğrafı ile çıktı.


25'inci "Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri"inde büyük ödülü kazananlar şöyle:


Basın Büyük Ödül: Markom LeoBurnett/ McDonald's/ 12'den 3'e


TV Büyük Ödül: Concept/Şekerbank/Ruslar-Kombi


Entegre Kampanya ve Kampanya Büyük Ödülü: Medina Turgul DDB/Digiturk/ Futbol Aşkı


Digital Büyük Ödül: Kompüter/Anadolu Efes/Miller-Music Tour 2013


Medya Büyük Ödül: Entegre Kampanya ile Mindshare/Unilever/Magnum-Pink&Black


Bölge Yarışması Büyük Ödül: SVStudios/MKD Maden Kimya/O3Live Krem-Ütü - İstanbul

Son Dakika

17:46 Hendek'te patlama yaşanan fabrikanın MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı'na ait olduğu ortaya çıktı 17:36 Ozan Güven, Deniz Bulutsuz'u darbettiği iddiasıyla açılan dava için gizlilik kararı aldırdı 17:18 Şeyma'yı öldüren babası hakim karşısına çıktı: Müstehcen sitelere girdiğimde kızıma ait fotoğraflar, videolar gördüm 15:36 Şeyma Subaşı yeni yaşını kırmızı mini elbiseli pozlarıyla kutladı! Takipçilerinden beğeni yağıyor 14:38 Kızını korumak isteyen uzman jandarma öldüresiye darbedildi 13:29 Maskesiz görüntülenen 71 yaşındaki Kadir İnanır: Linç edildim 13:13 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Her sabah içiyorum" dediği dut pekmezinin satışları patladı 12:09 Deprem korkusu yaşatan yılanlar bir gölde daha görüldü 11:19 Emre Belözoğlu, Ben Arfa'nın Fenerbahçe'ye transferini veto etti 10:37 Fransa Başbakanı, belediye başkanlığı için görevinden istifa etti 10:03 Sosyal medya tamamen kapatılacak mı? AK Parti kanadından yanıt geldi 09:57 Koronavirüs sonrası yeni normalde acil servislerdeki kriterler de değişti 09:51 Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in gözlerden uzak büyüttüğü bebekleri ilk kez görüntülendi 09:13 Avustralya'da karantinaya alınan yolcular otel görevlileriyle cinsel ilişkiye girdi, ikinci dalga patlak verdi! 09:11 Ece Erken, Şafak Mahmutyazıcıoğlu'yla barıştı! Denizde öpüşürken fena yakalandılar