Son Dakika Haberleri: Nuri Alço, 10 Yıllık Sevgilisi Hakkında Konuştu: Yaş Farkı Sorun Çıkarabilir

Nuri Alço, 10 Yıllık Sevgilisi Hakkında Konuştu: Yaş Farkı Sorun Çıkarabilir

7 gün önce

Nuri Alço, kendisinden 33 yaş küçük Burcu Sezginoğlu'na geçtiğimiz günlerde evlilik teklif etmişti. Nuri Alço, sevgilisiyle arasındaki yaş farkı hakkında konuşarak, "Şu an için aramızda problem yok ama yıllar sonra çıkabilir." ifadelerini kullandı.

Yeşilçam'ın unutulmaz oyuncusu Nuri Alço, 10 yıldır birlikte olduğu ve evlenme teklif ettiği sevgilisi Burcu Sezginoğlu hakkında açıklamalarda bulundu.

"EVLİLİK BENİ DÜŞÜNDÜRÜYOR"

Konuyla ilgili açıklama yapan Nuri Alço, "Şu an için aramızda problem yok ama yıllar sonra çıkabilir. Bu sebeple evlilik beni düşündürüyor." dedi. Burcu Sezginoğlu, evlilik teklifi aldıktan sonra, "Beni, baharı sever gibi sevdin. Çölün ortasında bulduğun çiçek gibi. Dağınık saçlarımı, dudağımdaki uçuğu, sakarlıklarımı sevdin. Dostum, sevdam, gökyüzüm." ifadelerini kullanmıştı. Nuri Alço ile Burcu Sezginoğlu 10 yıldır birliktedirler. 300'e yakın filmde oynayan Nuri Alço, Türk Sineması'nın kötü adamı olarak tanındı. Burcu Sezginoğlu ise ticaretle uğraşıyor.

Nuri Alço, 10 Yıllık Sevgilisi Hakkında Konuştu: Yaş Farkı Sorun Çıkarabilir
Haber Yayın Tarihi : 14.05.2019 11:58 

YORUMLAR


Sinemanın Sultanı Türkan Şoray, Verdiği Kilolarla Dikkat Çekti Fikir Hırsızlığı ile Suçlanan Şeyma Subaşı, Davayı Kaybetti Evli Oyuncu Ron Perlman, Rol Arkadaşı Allison Dunbar ile Öpüşürken Yakalandı Survivor'da Adaya Veda Eden İsim Belli Oldu