46 Ülkeye İhracat Yapan Firma Yeni Çıkardığı Ürünlerle Büyüyecek - Son Dakika
Ekonomi

46 Ülkeye İhracat Yapan Firma Yeni Çıkardığı Ürünlerle Büyüyecek

46 ülkeye ihracat yapan ve Türkiye'de 5 bin metrekarelik fabrikasında üretim yapan Alman firması Acto Pharma yeni ürünleriyle büyümeyi hedefliyor.

12.04.2019 10:13
sponsorlu içerik

Acto Pharma satış direktörü Fulya Şahin, "ACTO GmbH ile yaptığı lisans anlaşması gereği ACTO® markalı dezenfektan, antiseptik, kozmetik, yara bakımı, kişisel hijyen ve endüstriyel temizlik ürünlerinin üretimi yapan bir şirket. ACTO GmbH Almanya merkezli bir kuruluş ve 46 ülkeye ürünlerini ihraç ediyor. Türkiye'de Acto Phama Esenyurt'ta 5 bin metrekare alana sahip bir fabrikada üretim yapıyor." şeklinde konuştu.

2 KOZMETİK ALANINDA ÜRETİM VAR

Satış direktörü Fulya Şahin, "Kozmetikte 2 farklı gurup ile çalışıyoruz. Medikal kozmetik olarak tanımlanan gurupta genital temizlik ya da bebek pişikleriyle ilgili ürünler mevcut. Bunların hepsi korumaya yönelik ürünler. Bir de estetik kozmetiğimiz var. Bu ürünlerin tanıtımını da yapmaya başladık. 10 farklı formda ürünler çıkardık. Cilt bakımı, nemlendirici, gözaltı morlukları ve makyaj temizlemeyi içeren bir çok farklı ürün grubunu ortaya koyduk." ifadelerini kullandı.

YENİ ATILIMLARLA BÜYÜME PLANI

Şahin, "Bizim asıl işimiz dezenfektan. Bu alanda çok geniş bir ürün gamımız var. Firmamız birçok kalite belgesiyle uyguladığı kalite güvence sistemi ve bünyesinde yer alan uzman personeliyleAR-GE laboratuvarlarında yeni ürün geliştirme, mevcut ürünlerde iyileştirme ve sürekli üstün kalitede ürünler sunmaya devam ediyor. Acto gelecekte kendini daha spesifik ürünlerde büyütmeyi hedefliyor. Özellikle halk sağlığı ürünlerimiz ve veterinerlik alanındaki ürünlerimiz ile büyümeyi hedefliyoruz." dedi.

46 Ülkeye İhracat Yapan Firma Yeni Çıkardığı Ürünlerle Büyüyecek

Son Dakika Ekonomi 46 Ülkeye İhracat Yapan Firma Yeni Çıkardığı Ürünlerle Büyüyecek - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement