Son Dakika Haberleri: Kocasını Bıçaklayarak Hastanelik Eden Kadın, Bu Kez 6 Yaşındaki Çocuğunu Darp Etti!

Kocasını Bıçaklayarak Hastanelik Eden Kadın, Bu Kez 6 Yaşındaki Çocuğunu Darp Etti!

2 yıl önce

Osmaniye'de daha önce kocasını bıçaklayarak yoğun bakımlık eden kadın bu kez 6 yaşındaki öz çocuğuna darp etti. Daha önce de çocuğunu tekmeleyerek bayılttığını söyleyen baba, karısına dava açtı.

Kocasını Bıçaklayarak Hastanelik Eden Kadın, Bu Kez 6 Yaşındaki Çocuğunu Darp Etti!, System.String[]

Osmaniye'de 6 yaşındaki çocuğa öz annesi tarafından uygulanan şiddet ve işkenceyi cep telefonu kamerasıyla kaydeden baba, boşanma davası aştığı eşi hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.

KADIN, DAHA ÖNCE KOCASINI BIÇAKLAMIŞTI

Osmaniye'de daha önce eşi tarafından bıçaklanan ve 2 gün yoğun bakımda kalan Mehmet A. eşi Seda A.'dan boşanmak için mahkemeye müracaat etti. Boşanma davaları devam eden çiftin çocukları 6 yaşındaki D'ye de öz annesi tarafından şiddet uygulanıp işkenceye maruz kaldığı haberini alan Mehmet A. ayrı yaşadığı eşi Seda A.'nın yaşadığı eve gitti.

ÇOCUĞUNA ŞİDDET UYGULAYAN KARISINI CEP TELEFONUNA KAYDETTİ

Eşi tarafından 6 yaşındaki oğluna uygulanan şiddet ve işkenceye tanık olan baba Mehmet A., o anları ise cep telefonuyla kaydetti. Mehmet A. (29) eşinin ceza alması için savcılığa başvurdu.

"DAHA ÖNCE BENİ BIÇAKLADI, OĞLUMU DA TEKMELEYEREK BAYILTTI"

6 yaşındaki oğlunun annesinin elinden kurtarılmasını isteyen Mehmet A., "Eşim daha önce beni karnımdan bıçakladı. İki gün yoğun bakımda kaldım. Mahkemeye başvurdum. 1 yıl 8 ay hapis cezası aldı. Ancak cezası ertelendi. Çocuğum hala şiddete maruz kalmakta.

Daha önce çocuğum bir çok kez hastanelik oldu anne şiddetinden dolayı. Bu kadından her şey beklenir. Çocuğumun hayatından dahi endişe ediyorum. Daha önce çocuğumu tekmeleye tekmeleye bayılttı. Allah rızası için yetkilikler yardım etsin" şeklinde konuştu.

"TORUNUMUN HEP ELİ YÜZÜ MOR GEZİYORDU"

Mehmet A.'nın babası Abdurrahman A. ise, "Torunumu bazen eli yüzü mor şekilde görüyordum. Hep soruyordum bu çocuğa ne oluyor diye. Parkta oynarken düşüyor filan diyorlardı. Meğer anne dayağına maruz kalıyormuş. Ben sonradan öğrendim" dedi.

Kocasını Bıçaklayarak Hastanelik Eden Kadın, Bu Kez 6 Yaşındaki Çocuğunu Darp Etti!
Haber Yayın Tarihi: 08.06.2018 12:59 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Genelevde çekilen fotoğraf davalık etti! Gökhan Özoğuz'dan Ömer Halisdemir paylaşımı: Türk askeri böyle resmedilir! Dedeman Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Dedeman, yoğun bakıma kaldırıldı