AK Parti'den Ayhan Oğan Açıklaması: Sözleri Kendisini Bağlar - Son Dakika

AK Parti'den Ayhan Oğan Açıklaması: Sözleri Kendisini Bağlar

05.08.2017 18:20

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, AK Parti eski MKYK üyesi Ayhan Oğan'ın "Yeni bir devlet kuruyoruz" açıklamasına tepki göstererek "Söz konusu kişinin görüşleri kendisini bağlar" dedi.

CNN Türk'te katıldığı programda , "Şimdi biz yeni bir devlet kuruyoruz, beğenin beğenmeyin bu yeni devletin kurucu lideri Tayyip Erdoğan'dır" diyen ve bu sözler dolayısıyla muhalefetin sert tepkisiyle karşılaşan AK Parti eski MKYK üyesi ve Sivil Alan Platformu Başkanı Ayhan Oğan'a bir tepki de kendi partisinden geldi.

"SÖZLERİ KENDİSİNİ BAĞLAR"

Ak Parti Sözcüsü Mahir Ünal, konuyla ilgili bir açıklama yaparak "Ogan'ın sözleri üzerinden partimize karşı kampanya başlatıldı. Söz konusu kişinin görüşleri kendisini bağlar" dedi.

AK Parti'den Ayhan Oğan Açıklaması: Sözleri Kendisini Bağlar

Son Dakika Güncel AK Parti'den Ayhan Oğan Açıklaması: Sözleri Kendisini Bağlar - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika: AK Parti Sözcüsü Çelik, Arınç'ın istifasıyla ilgili konuştu: Görüşlerinin doğru olmadığı yönünde mutabakat var Hakan Altun ile Gonca Vuslateri, yeni aşka yelken açtı Beckham, Manchester United ve PSG'yi geride bıraktı! Kazanacağı ücret dudak uçuklatacak Böyle vahşet görülmedi! Annesi doğum yaparken 6 yaşındaki çocuğunun başını kesti Üst mahkeme kararı bozdu, Palu ailesi davası yeniden başladı İrem Derici'nin geçen hafta müzikseverlerle buluşturduğu şarkısının klibi olay oldu Melih Gökçek'ten Arınç'ın istifası hakkında ilk yorum: Bence yetmez Arınç'ın istifa metninde dikkat çeken ifadeler var: Yargı, ekonomi ve başka alanlarda reformlara ihtiyaç var