Akıllı Telefonunuzu Pc'de Kullanacağınız Microsoft Özelliği Çok Yakında Çıkacak - Son Dakika

Akıllı Telefonunuzu Pc'de Kullanacağınız Microsoft Özelliği Çok Yakında Çıkacak

12.03.2019 22:30
Akıllı Telefonunuzu Pc'de Kullanacağınız Microsoft Özelliği Çok Yakında Çıkacak, System.String[]

Microsoft, geçtiğimiz senenin Ekim ayında telefonunuz ve bilgisayarınız arasında bağlantı kurabileceğiniz Your Phone özelliğini tanıtmıştı. Çıkan bazı haberlere göre bu özelliğin kullanıcılarla buluşmasına oldukça az bir zaman kaldı.

Geçtiğimiz sene Ekim ayında New York'ta düzenlenen bir etkinlikte Microsoft, Your Phone adlı bir uygulamanın duyurusunu yapmıştı. Teknoloji devinin geliştirdiği uygulama sayesinde Android telefonların ekranları bilgisayarlara yansıtılabilecekti. Çıkan son haberlere göre, bu özellik yayınlamaya hazır duruma geldi. Microsoft'un oldukça yakın bir zamanda Insider kullanıcıları için bu uygulamayı kullanıma açması bekleniyor.

Bu özelliği kullanabilmek için bilgisayarınızın BTLE çevrebirimi modunu desteklemesi gerekiyor. Ayrıca telefonunuzun da Androd 7.0 ve üstü bir işletim sistemine sahip Samsung Galaxy S8 veya Galaxy S9'dan biri olması gerekiyor. Farklı cihazlar ise ilerleyen süreçte eklenecek.

Your Phone uygulaması Andorid telefonunuzdan mesaj göndermenizi ve mesaj almanızı sağlayacak. Ayrıca telefonunuzun galerisindeki görsellere de bakabileceksiniz. Uygulamanın özelliklerinin bu kadar kısıtlı tutulması kullanıcılar açısından iyi görünmeyebilir.

Akıllı Telefonunuzu Pc'de Kullanacağınız Microsoft Özelliği Çok Yakında Çıkacak
Akıllı Telefonunuzu Pc'de Kullanacağınız Microsoft Özelliği Çok Yakında Çıkacak

Kaynak: WebTekno

Son Dakika Teknoloji Akıllı Telefonunuzu Pc'de Kullanacağınız Microsoft Özelliği Çok Yakında Çıkacak - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Deniz Akkaya, iç çamaşırlı yatak pozlarıyla sosyal medyayı salladı Meteoroloji'den peş peşe uyarılar! 6 kentimizde kuvvetli yağış, 4 bölgede de fırtına bekleniyor Efsane dizi Lost'un Danielle Rousseau'su Mira Furlan yaşamını yitirdi Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in küvet sahnesi gündeme damga vurdu Ünal Karaman, Göztepeli futbolculardan da İstiklal Marşı'nda bayrağa dönmelerini istedi Müthiş geri dönüş gerçekleştiren Beşiktaş durdurulamıyor! Liderliği sürdürdüler Yılmaz Morgül Nişantaşı'nı ringe çevirdi! Gören bakakaldı Birçok dizide oynayan Ercan Yalçıntaş sahte içkiden hayatını kaybetti