Son Dakika Haberleri: Kemer'de Sahneye Çıkan Aleyna Tilki, Göbek Dansıyla Konsere Damga Vurdu

Kemer'de Sahneye Çıkan Aleyna Tilki, Göbek Dansıyla Konsere Damga Vurdu

30 gün önce

Kemer Belediyesi tarafından bu yıl 15'incisi düzenlenen Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali'nin ikinci gününde Aleyna Tilki ve Koray Avcı sahneye çıktı. Konsere Tilki'nin göbek dansı damga vurdu.

Kemer Belediyesi tarafından bu yıl 15'incisi düzenlenen Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali'nin ikinci gününde Aleyna Tilki ve Koray Avcı sahneye çıktı. 14 bin kişinin doldurduğu stadyuma yoğunluk nedeniyle birçok kişi giremedi. Konsere Tilki'nin göbek şovu damga vurdu.

ALEYNA'DAN GÖBEK ŞOV

Aleyna Tilki'nin göbeğine yapıştırıdğı büyük taşlı, dövme şeklindeki sticker dikkat çekti. Aleyna Tilki'nin ardından sahneye Koray Avcı çıktı. Hayranlarının yoğun ilgi gösterdiği Koray Avcı, sahneye atılan ve üzerinde fotoğrafının bulunduğu tişörtü imzaladı. Sahneden inip izleyicilerin yanına kadar gelen Koray Avcı izdihama neden oldu. 3 saate yakın sahnede kalan Koray Avcı, performansıyla izleyenlerden tam not aldı.


YORUMLAR


Turist Kadın, Atatürk Havalimanı'nda Çırılçıplak Soyunup Dolaştı! 113 Yıldır Aranan Batık Gemi Sonunda Bulundu: İçi Milyar Dolarlık Altınla Dolu!

Minik Leyla'nın Katil Zanlısının Soğukkanlılığı Pes Dedirtti