Son Dakika Haberleri: Kemer'de Sahneye Çıkan Aleyna Tilki, Göbek Dansıyla Konsere Damga Vurdu

Kemer'de Sahneye Çıkan Aleyna Tilki, Göbek Dansıyla Konsere Damga Vurdu

4 ay önce

Kemer Belediyesi tarafından bu yıl 15'incisi düzenlenen Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali'nin ikinci gününde Aleyna Tilki ve Koray Avcı sahneye çıktı. Konsere Tilki'nin göbek dansı damga vurdu.

Kemer Belediyesi tarafından bu yıl 15'incisi düzenlenen Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali'nin ikinci gününde Aleyna Tilki ve Koray Avcı sahneye çıktı. 14 bin kişinin doldurduğu stadyuma yoğunluk nedeniyle birçok kişi giremedi. Konsere Tilki'nin göbek şovu damga vurdu.

ALEYNA'DAN GÖBEK ŞOV

Aleyna Tilki'nin göbeğine yapıştırıdğı büyük taşlı, dövme şeklindeki sticker dikkat çekti. Aleyna Tilki'nin ardından sahneye Koray Avcı çıktı. Hayranlarının yoğun ilgi gösterdiği Koray Avcı, sahneye atılan ve üzerinde fotoğrafının bulunduğu tişörtü imzaladı. Sahneden inip izleyicilerin yanına kadar gelen Koray Avcı izdihama neden oldu. 3 saate yakın sahnede kalan Koray Avcı, performansıyla izleyenlerden tam not aldı.


YORUMLAR


Teknofest'te Konuşan Başkan Erdoğan: Milli Teknoloji Hamlesi'ni Başlatıyorum 2012 Yılında İşlenen Cinayetin Altından Yasak Aşk Çıktı

Çin'den ABD'nin Askeri Yaptırım Tehdidine Sert Yanıt: Öfke Duyuyoruz