Alkollü araç kullanan İlker Aksum hakkında soruşturma başlatıldı - Son Dakika

Alkollü araç kullanan İlker Aksum hakkında soruşturma başlatıldı

05.11.2020 12:42

Ünlü oyuncu İlker Aksum, geçtiğimiz ağustos ayında İstanbul Beşiktaş'ta bulunan bir mekanda alkol aldıktan sonra direksiyon başına geçti. Polis çevirmesine takılan 1.09 promil alkollü çıkan oyuncu hakkında soruşturma başlatıldı.

İlker Aksum, 14 Ağustos günü İstanbul Beşiktaş'ta bulunan bir mekanda alkol aldı. Gecenin ilerleyen saatlerinde mekandan alkollü şekilde ayrılan Aksum, aracına binerek Levent istikametine doğru ilerledi. Yolda polis çevirmesine takılan Aksum'un, yapılan alkol muayenesinde 1.09 promil alkollü olduğu ortaya çıktı.

AVUKAT İSTEMEDİ

Sabah'ta yer alan habere göre, olayla ilgili ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürülen ünlü oyuncu, avukat talep etmeyerek polislerin kendisini alkollü olduğu için karakola getirdiğini ifade etti. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca Aksum hakkında soruşturma başlatıldı.

Alkollü araç kullanan İlker Aksum hakkında soruşturma başlatıldı

Son Dakika Magazin Alkollü araç kullanan İlker Aksum hakkında soruşturma başlatıldı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

ABD Adalet Bakanlığı'ndan terör örgütü YPG itirafı: PKK'nın alt koludur '2021 Yılı Yatırım Programı' Resmi Gazete'de yayımlandı! En çok ödeneği ulaştırma-haberleşme ve eğitim sektörü aldı TRT spikerinden sosyal medyaya bomba gibi düşen Mesut Özil sorusu Arınç'tan saldırıya uğrayan Selçuk Özdağ'la ilgili açıklama: Bu kişileri azmettirenler asli failler gibi yargılanmalı Belçika'da bir kişi koronavirüs aşısı olduktan 5 gün sonra öldü Hesabındaki paralar buhar olunca Ebru Polat, çılgına döndü! Gerçek sonradan ortaya çıktı 8 bin korona aşısının yapıldığı hastanenin başhekimi konuştu: En fazla omuz ağrısı ve tansiyon düşüklüğü ile karşılaşıyoruz Biden 1,9 trilyon dolarlık Amerikan Kurtarma Planı'nı açıkladı! Altın fiyatları hareketlendi