All Originals Party Biletin Adidas'tan! - Son Dakika

All Originals Party Biletin Adidas'tan!

26.09.2012 14:37
All Originals Party Biletin Adidas'tan!, System.String[]

Originals, sanat, moda, tasarım ve müziğin en orijinal örneklerini bir araya toplayarak üçüncü yılında daha da genişletiyor.

adidas Originals mağazalarından alışveriş yapanlar 6 Ekim'de Hasköy Yün İplik Fabrikası'nda gerçekleşecek all originals party biletine sahip olma fırsatı yakalıyor.

Modayı sokaklara taşıyan adidas Originals, geçen iki yılda yarattığı parti konseptini; sanat, moda, tasarım ve müziğin en orijinal örneklerini bir araya toplayarak üçüncü yılında daha da genişletiyor. Modern müziğin önemli isimlerinden biri olan yapımcı ve müzisyen Mark Ronson, pop müziğe alternatif bir yorum kazandıran Sam Sparro, son dönemin gözde gruplarından Multitap, Solardip, Sapan, The Ringo Jets, The Away Days'in de katılacağı 'all originals party'de Radyo Eksen ve radioadidasoriginals.com DJ'leri de sahne alacak.

6 Ekim Cumartesi adidas Originals günü olacak

all originals party'e katılanlar, adidas ürünlerinin satıldığı pop-up store'da vakit geçirebilecek, instagram ve photo booth aktiviteleriyle ve sokak sanatçılarının çeşitli gösterileriyle eğlenecekler. Kapıların saat 14.30'da açılacağı partide, yiyecek ve içecek alanları ve daha birçok sürpriz ile sokağa dair her şey olacak.

adidas Originals mağazalarında ''all originals party'' bileti kazanma şansı

adidas, Originals mağazalarından yapılacak olan 75 TL ve üzeri her alışverişe, all originals party bileti hediye ediyor. Beyoğlu Originals, Kanyon, Gordion ve Palladium Originals mağazalarından 75 TL ve üzeri alışveriş yapanlar, 6 Ekim'deki bu muhteşem partinin biletine sahip olma şansını yakalıyor.

All Originals Party Biletin Adidas'tan!

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel All Originals Party Biletin Adidas'tan! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Farkındalık yaratmak için enkaz üzerinde poz veren Itır Esen, linç edilmeye başlandı Yeni yılla birlikte normalleşme adımları atmaya başladılar! İşte bankaların güncel mesai saatleri Cumhuriyet tarihinin akaryakıta bağlı en büyük vergi kaçakçılığı operasyonu: 50 ilde, 220 gözaltı Hiç gitmediği Adıyaman'dan trafik cezası geldi, eşiyle arası bozuldu Meral Akşener, hacı olduğu için koronavirüs aşısı olduğu anlara ait fotoğrafını paylaşmamış Mahkeme kararı bozdu, Kadir Şeker davası yeniden görülecek Erdoğan'ın imzasıyla 3 bin 91 projeye 138,3 milyar TL ödenek tahsis edildi Gülben Ergen Süleyman Soylu'yu ziyaret etti