"all originals party" Şimdi Dijital Kitapta - Son Dakika

"all originals party" Şimdi Dijital Kitapta

27.12.2012 13:52

adidas'ın düzenlediği "all originals party"nin tüm orijinal detayları bir dijital kitapta toplandı.

all originals party, Ekim ayında Hasköy Yün İplik Fabrikası'nın özel atmosferinde; moda, tasarım, müzik ve sanat dünyasını buluşturdu, binlerce katılımcı doyasıya eğlendi. Partinin ölümsüzleştiği dijital kitap, gecede düzenlenen moda ve tasarım etkinliklerinden konserlere, sokak modasını yaşatan atölyelerden fotoğraf çekimlerine kadar en güzel detayları bir araya getiriyor. Partide sahne alan Mark Ronson ve Sam Sparro ile yapılan röportajların da yer aldığı kitabın "download" bölümünden sanatçıların birer şarkısı da indirilebiliyor.

adidas tarafından Ekim ayında düzenlenen ve yarattığı etki ile uzun süre konuşulan "all originals party"de tüm yaşananlar dijtial bir kitapta toplandı.

"all Originals Party"de "represent fashion" projesinde farklı sektörlerden genç ve yetenekli birçok tanınmış isim adidas Originals Koleksiyonu'ndaki ürünlerle poz verdi. "represent art" etkinliğinde, dev trefoil logolar üzerine yeni nesil sanatçıların eğlenceli grafikleri uygulandı ve sergilendi. "represent design" kapsamında farklı tasarım ofisleri adidas Originals ürünlerini kendi dünyalarına göre yeniden yorumladılar. "represent street" bölümünde ise sokağa dair en orijinal etkinlikler bir araya geldi.all originals party dijital kitabında, düzenlenen bütün etkinlikler bu başlıklar altında gözden kaçan tüm detayları ile anlatılıyor. Tüm bunlara ek olarak, 6 Ekim'de Hasköy Yün İplik Fabrikası'nda neler olduğunu en eğlenceli haliyle anlatan party videosu da ilk olarak bu kitapta, "the party video" bölümü altında yayımlanıyor.

Partinin tüm detaylarını dijital bir kitapta sunmayı hedeflediklerini belirten adidas Marka Direktörü Derya Balcı şunları söyledi:

"adidas Originals olarak gelenekselleşme yolunda ciddi adımlar atan all originals partimizi, bu yıl konseptini daha da geliştirerek bir kez daha düzenledik. Müzik, sanat, moda, tasarım ile dolu partimize katılanlar renkli ve eğlenceli bir gece yaşadı. Şimdi, bu unutulmaz gecenin tüm detaylarını dijital kitabımızda bir arada sunuyoruz. Partimizin ruhunu yansıtan, renkli ve eğlenceli bir kitap hazırladık. "

all originals party ruhu bu kitapta yaşıyor

all originals party için hazırlanan dijital kitapta geceye dair tüm bilgiler, fotoğraflar, videolar var. Çeşitli sanatçıların geceye özel olarak hazırladıkları çalışmalar hakkındaki kendi görüşleri, bu çalışmaların ilham kaynağı ve yaratım süreçlerine ilişkin detaylar, moda bloggerlarının, stil editörlerinin ve tanınmış modellerin en yeni adidas Originals koleksiyonu ile verdikleri pozlar ve kendileri hakkında kısa bilgiler de kitapta yer alıyor.

Partinin müziği burada

all originals party'nin yıldızları Mark Ronson ve Sam Sparro ile yapılan röportajlar da dijital kitabın "Represent Music " bölümünde. Ayrıca gecede konser veren Multitap, Solardip, Sapan, The Ringo Jets ve The Away Days'in sahne performanslarını en etkili şekilde yansıtan anlar da kitapta yer alıyor. Bu bölümden Mark Ranson ve Sam Saparro'nun birer şarkısı da indirilebiliyor.

 all originals party Şimdi Dijital Kitapta

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'all originals party' Şimdi Dijital Kitapta - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Selçuk Özdağ'a yapılan saldırı sonrası Davutoğlu'ndan ilk açıklama: Erdoğan'dan açıklama bekliyoruz Çanakkale üzerinde bir uçağın çizdiği belirsiz rota sosyal medyada merak konusu oldu Sancaktepe Belediye Başkanı Döğücü'den İmamoğlu'na sert sözler: Başarısızlığınızın bedelini halk ödüyor Kendisine işkence yapan eşini öldüren Melek İpek'in tutukluluğuna itiraz edildi Son Dakika! Erdoğan'dan "Korona aşısının yan etkileri oldu mu?" sorusuna yanıt: Şu ana kadar olmadı, sapasağlamım Tarihi kilisede mangal yapan kebapçı: Amacım içler acısı durumu göstermekti Tabancayla kalbine ateş edip ağır yaralanan gencin sosyal medyadan paylaştığı not ortaya çıktı Son Dakika! Erdoğan, Bahçeli ve Akşener koronavirüs aşısı yaptırdı! Kılıçdaroğlu'nun ise bir şartı var