Anayasa Mahkemesi Söyleşileri: Milli güreşçiler Rıza Kayaalp ve Taha Akgül konuştu - Son Dakika
Güncel

Anayasa Mahkemesi Söyleşileri: Milli güreşçiler Rıza Kayaalp ve Taha Akgül konuştu

Anayasa Mahkemesi Söyleşileri: Milli güreşçiler Rıza Kayaalp ve Taha Akgül konuştu

Anayasa Mahkemesi Söyleşileri'nin üçüncüsü Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Şeref Eroğlu ile milli güreşçiler Rıza Kayaalp ve Taha Akgülün katılımıyla gerçekleştirildi. Milli güreşçiler, spor ve eğitim hayatlarındaki başarılarını ve gelecek hedeflerini paylaştılar. Program, plaket verilmesi ve hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

06.05.2023 14:10
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

İnsan için gelişimin sonsuz bir yolculuk olduğu düşüncesinden yola çıkılarak düzenlenen "Anayasa Mahkemesi Söyleşileri"nin üçüncüsü Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Şeref Eroğlu ile milli güreşçiler Rıza Kayaalp ve Taha Akgül'ün katılımıyla yapıldı.

Anayasa Mahkemesinin internet sitesindeki açıklamaya göre, Yüce Divan Salonu'nda gerçekleştirilen etkinliğe Anayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Arslan, üyeler, raportörler ve kurum personeli katıldı.

Milli güreşçiler, şampiyonalara nasıl hazırlandıklarını, hem spor hem de eğitim hayatlarındaki başarılarının sırrını, gelecek hedeflerini katılımcılarla paylaşarak soruları yanıtladı.

Başkan Arslan, milli güreşçilere katılımları için teşekkür ederek günün anısına plaket verdi. Program hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Anayasa Mahkemesi Söyleşileri: Milli güreşçiler Rıza Kayaalp ve Taha Akgül konuştu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement