Diş hekimini darbettiği iddia edilen hasta asıl darbedilenin kendisi olduğunu söyledi - Son Dakika

Diş hekimini darbettiği iddia edilen hasta asıl darbedilenin kendisi olduğunu söyledi

Antalya'da, diş tedavisi için Muratpaşa'daki bir diş hekiminden hizmet alan Ali Osman Gülgör, hizmetten memnun kalmayınca diş hekimiyle davalık oldu. Dava süreci devam ederken, kendisini darbettiğini iddia eden diş hekimini yalanlayan Gülgör, asıl kendisinin saldırıya uğradığını iddia etti.

Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde yaşanan olayda, tedavi konusunda anlaşamayan hasta Ali Osman Gülgör (40) ile diş doktoru Ali Yiğit Demirci (34) birbirlerine dava açtı. Dava süreci devam ederken Demirci, Gülgör'ün kliniğe gelerek kendisini darbettiğini iddia etti. Bunun üzerine Gülgör (40), "Ben darbetmedim, esas o beni darbetti. Kafama ve yüzüme yumruk attı" dedi.

Diş hekimi Ali Yiğit Demirci, 1.5 yıl önce kliniğine gelen Ali Osman Gülgör'den implant tedavisi için 40 bin lira istedi. Tedaviyi kabul eden Gülgör'e, implantlar ameliyatla yerleştirildi.

DİŞLERİ KIRILMAYA BAŞLADI

Gülgör, bir süre sonra Demirci'yi arayarak, dişlerinin kırılmaya başladığını iddia etti. Zirkonyum kaplama yerine metal destekli porselen kaplama yapılmasını ve aradaki fiyat farkının da kendisine iade edilmesini istedi. Demirci ise tedavinin başarılı geçtiğini, sona yaklaşıldığını, geri dönülemeyeceğini belirterek, tedaviyi devam ettirdi. Zirkonyum kaplamaların da takılması ile tedavisi tamamlanan Gülgör, 40 bin lirayı ödedi.

DOLANDIRILDIĞINI DÜŞÜNDÜ

Ali Osman Gülgör, daha sonra diş hekimini arayarak, tedavisinin daha ucuza mal edilebileceğini, kendisinden fazla para alınarak, dolandırıldığını öne sürüp, iddiaya göre, tehditler savurdu. Gülgör, durumu tüketici mahkemesine taşıdı ve Demirci hakkında şikayetçi oldu.

BİRBİRLERİNDEN ŞİKAYETÇİ OLDULAR

İddiaya göre, dava sürerken, Ali Yiğit Demirci'nin Muratpaşa ilçesi Cebesoy Caddesi üzerindeki kliniğine 6 Ağustos günü giden Gülgör, Demirci'yi darbederek tehditler savurdu. Diş hekimi Demirci ve hasta Gülgör, polis merkezine giderek, birbirlerinden şikayetçi oldular.

Diş hekimini darbettiği iddia edilen hasta asıl darbedilenin kendisi olduğunu söyledi

"KAPIYI AÇAR AÇMAZ ÜZERİME SALDIRDI"

Diş hekimi Ali Yiğit Demirci'yi darbetmediğini öne süren Ali Osman Gülgör, asıl darbedilen ve mağdur olan tarafın kendisi olduğunu kaydetti. Darbetmek amacıyla kliniğe gitmediğini, sadece konuşmak için gittiğini anlatan Gülgör, "Kapıyı açar açmaz 'Senin ne işin var burada? Zaten mahkemeye verdin beni' diyerek üzerime saldırdı. Kafama ve yüzüme yumruk attı. Kafamdaki şişlik hala geçmedi" dedi.

Ali Yiğit Demirci hakkında şikayetçi olduğunu da anlatan Ali Osman Gülgör, olayın ardından aldığı darp raporuyla ikinci defa mahkemeye başvurduğunu kaydetti.

Diş hekimini darbettiği iddia edilen hasta asıl darbedilenin kendisi olduğunu söyledi
Diş hekimini darbettiği iddia edilen hasta asıl darbedilenin kendisi olduğunu söyledi
Diş hekimini darbettiği iddia edilen hasta asıl darbedilenin kendisi olduğunu söyledi

Haber Yayın Tarihi: 09.08.2020 13:43 - Kaynak: DHA

Son Dakika Cinsellik Diş hekimini darbettiği iddia edilen hasta asıl darbedilenin kendisi olduğunu söyledi - Son Dakika

YORUMLAR (31)
  • Alper kul: Gerçekten bu gibi disciler adalet önünde hesap vermeli cezasını çekmeli sen nasıl vatandaşın hem parasını al hem darp et hem dolandir yazıklar olsun böylelerine Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Şafak gündüz: Galiba dişçi parayı çok seviyor hastada ben bu parayı zorluklar içinde kazanıyorum diye hakkını yedirmiyor dişçide bu sefer sert kayaya çarpmış anlaşılan dolandırmaya çalışmış ama bu defa olmamış cezasını çeksin öyle herkes bir olmaz herkesi dolandıramazsin inşallah layikini bulur cezanı çekersin Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Bayram Ali öz: Bu gibi disciler yüzünden insanlar in kimseye güveni kalmıyor bunların Bir an önce adalet tarafından cezalandırılmaları lazım gerekirse diploması iptal Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 21 Eylül günü koronavirüs kaynaklı 68 can kaybı, 1743 yeni vaka tespit edildi Taksim'de genç kadının peşinden ayrılmayıp taciz eden şüpheli tutuklandı İşine olan sevgi ve saygısıyla takdir toplayan işçi bir maaş ikramiyeyle ödüllendirildi Fenerbahçe, Kadıköy'de sahne alıyor! Canlı anlatım ABD, Maduro ve İran Savunma Bakanlığı'na yaptırım uygulama kararı aldı Özel okullar için emsal karar! Tüketici hakem heyeti, velinin özel okul ücret iade talebini kabul etti Bilim insanları, denek olarak kullandığı maymunların kafasını matkapla delip beton döküyor 13 gündür kayıp Duygu Çelikten cinayetinde kan donduran detaylar! Cansız bedenin üzerini taşla kapatmışlar