Arabada kadına yönelik şiddeti herkes sessizce izledi! - Son Dakika

Arabada kadına yönelik şiddeti herkes sessizce izledi!

02.12.2021 10:21

Esenyurt'ta bir şahıs, arabanın içinde bulunan kadına önce küfür yağdırdı sonra defalarca tokatladı. Yoldan geçen vatandaşların ise olaya müdahale etmeden dakikalarca izlemesi pes dedirtti. O anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Dün öğle saatlerinde Sultaniye mahallesinde edinilen bilgiye göre sokak ortasında araç içinde oturan kadın ile araç dışında bekleyen bir şahıs bilinmeyen bir sebeple tartışmaya başladılar.

SİNİR KRİZİ GEÇİREN KADINA KÜFÜR ETTİ

Araba içinde sinir krizi geçiren kadın, olay yerinden gitmek isterken araç dışında bekleyen şahıs ise genç kadına dakikalarca hakaret ve küfürler yağdırdı.

ART ARDA TOKAT ATTI

Kadının arabadan çıkmasını isteyen şahıs, daha sonra kadını tokatlamaya başladı. Çevredeki vatandaşların ise dakikalarca olaya müdahale etmeden izlemesi pes dedirtti.

O ANLAR ANBEAN KAMERADA

Bir süre sonra araç olay yerinden uzaklaşırken maganda aracın arkasından baka kaldı. Yaşanılan olay bir vatandaşın cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

YORUMLAR (2)
  • Mumin Dinc: Bu kadın şiddetide baydı artık. Erkek ölüyor, öldürülüyor, darp ediliyor hiç gündem de olmuyor. Sadece falan öldü yada öldürüldü bu kadar haber. Kadınlarda insan seçsin, önüne gelenle tipi parası için birlikte olmasın o zaman. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • ULUBATLI HASAN : İzlemeyip ne yapacak, ayırıyım derken adamın bütün şiddeti ayıran kişiye yönelecek ondan sonrası Konya'daki Kadir Şeker olayına dönerse ne olacak. Cevap Yaz 56 10 Yayından Kaldır
500

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Arabada kadına yönelik şiddeti herkes sessizce izledi! - Son Dakika


Advertisement