Son Dakika Haberleri: "Arka Sokaklar" 432. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Mesut Malik'le yüzleşiyor

"Arka Sokaklar" 432. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Mesut Malik'le yüzleşiyor

3 yıl önce

Kanal D'nin sevilen dizisi "Arka Sokaklar"ın 432. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Malik'in peşine tek başına düşen Mesut'u bir sürpriz bekliyor.

Cuma akşamlarının reyting rekorları kıran "Arka Sokaklar" dizisinin 432. Bölüm fargmanı yayınlandı. Fragmanda Malik'in peşine tek başına düşen Mesut'u bir sürpriz bekliyor. Syirci Mesut ile Malik'in yüzleşmesinde ne olacağını merakla bekliyor.

ARKA SOKAKLAR'IN FRAGMANINDA NE OLUYOR?

Oktay'dan ve tüm ekipten intikam almak isteyenler taksinin altına bomba yerleştirir. Bombanın patladığı araçta ise Oktay'ın kız kardeşi vardır.

Ekip, Malik'ten telefon alır ve onun peşine düşüp tüm bu oyuna son vermek ister. Mesut, Malik'in peşine tek düşerek elinden kaçırmak istemez. Malik bulduğunda ise onu bir sürpriz beklemektedir.

MALİK BOMBAYLA KARŞILIYOR

Malik tuttuğu rehinenin eline pimi çekilmiş bombayı sıkıştırır ve ölüm-kalım için zaman geri saymaya başlar. Mesut, ekip yetişene kadar Malik'i etkisiz hale getirip, rehineyi kurtarabilecek mi?

Arka Sokaklar heyecanla beklenen yeni bölümüyle 10 Mart Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Haber Yayın Tarihi : 04.03.2017 12:36 Binali Yıldırım'a kabinede veya Cumhurbaşkanlığında görev verileceği iddia edildi Korkunç kazada, yaralı sürücüyü gören kadın ellerini açıp dua etti Bülent Arınç'tan 23 Haziran yorumu: Demokraside seçimle gelinir, seçimle gidilir