Aşk Adası ile ünlenen Belle Hassan'ın erkek arkadaşına yaptığı hareket olay oldu - Son Dakika

Aşk Adası ile ünlenen Belle Hassan'ın erkek arkadaşına yaptığı hareket olay oldu

5 gün önce

İngiltere'de yayınlanan Aşk Adası programı ile adını duyuran televizyon yıldızı Belle Hassan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çekmeye devam ediyor. Belle Hassan bu kez, erkek arkadaşının göbeğini öperken çektiği hikaye ile hayranlarını şaşırtmayı başardı.

Geçen sene katıldığı Aşk Adası programı ile adını duyuran İngiliz televizyon yıldızı Belle Hassan, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf ve videolar ile hayranlarını kendine hayran bırakmaya devam ediyor.

ERKEK ARKADAŞININ GÖBEĞİNİ ÖPTÜ

Hafta sonu gittiği eğlence merkezinde erkek arkadaşının göbeğini öperken çektiği hikaye ile hayranlarının aklını başından alan Belle, bir balık restoranında yeni aldığı elmas kolyesini hayranlarına göstermek için dekolteli ve göğüs çatalını tamamen ortaya çıkaran bir fotoğraf paylaştı. Hayranlarının büyük bir çoğunluğu Belle'nin dekolteli pozlarını beğendiklerini yazdılar. Hayranlarının çok azı kolye hakkında yorum yaptı.

INSTAGRAM'DA DA PAYLAŞTI

Instagram'da 1 milyon takipçisi bulunan Belle Hassan, göğüs dekolteli pozlarını takipçileriyle paylaştı. Belle'nin "18 ayar altın ve 1 elmas" notuyla yaptığı paylaşıma binlerce beğeni ve yüzlerce yorum geldi.

İşte Belle Hassan'ın Instagram hesabından yaptığı cesur paylaşımlardan bazıları:

Aşk Adası ile ünlenen Belle Hassan'ın erkek arkadaşına yaptığı hareket olay oldu
Haber Yayın Tarihi: 14.01.2020 08:30 

YORUMLAR (10)


Son Dakika

Canlı yayında elbisesi düşen oyuncu Celia Freijeiro'nun göğüsleri göründü
Megastar kardeşleriyle verdiği pozu ilk kez paylaştı! Takipçileri şaşkınlık içinde kaldı Tayfur Havutçu, Kasımpaşa'dan istifa etti Dünyaca ünlü İsrailli model Bar Refaeli, üçüncü kez anne oldu

Son Dakika Haberleri