Son Dakika Haberleri: Aslı Enver, "Murat Boz'la Barıştınız mı" Sorusuna Cevap Vermedi

Aslı Enver, "Murat Boz'la Barıştınız mı" Sorusuna Cevap Vermedi

3 ay önce

İstanbullu Gelin'de Süreyya karakteriyle büyük sempati toplayan Aslı Enver, gazetecilerin Murat Boz'la barıştığı yönündeki sorusuna "Cevap vermeyeceğim teşekkürler" deyip uzaklaştı.

Aslı Enver hakkında sürekli Murat Boz'la barıştığı yönündeki haberlere yine sessiz kaldı. Rol aldığı dizinin set arasında Nişantaşı'nda alışveriş turuna çıkan Enver, Murat Boz'la barıştıkları yönündeki haberlerle ilgili sorusuna "Cevap vermeyeceğim teşekkürler" diye karşılık verip uzaklaştı.

"İLK BEN Mİ SÖYLEDİM? ÖZÜR DİLERİM" DEMİŞTİ

Murat Boz ve ağabeyi Ali Boz'a yakınlığıyla bilenen Astrolog Aytaç Öner, geçenlerde konuk olduğu Flash TV'de yayınlanan 'Esra Balamir'le Bunu da Konuşmak Lazım' programında ilginç bir açıklama yapmıştı.

Sunucu Esra Balamir'in ''Aslı ile Murat barışacaklar mı?'' sorusuna Aytaç Öner, "Şu anda barışıklar ve çok mutlular" diye cevap vermişti. Stüdyodakilerin şaşkınlık yaşaması üzerine ne yapacağını şaşıran Aytaç Öner "Kimse bilmiyor muydu? İlk ben mi söyledim. O zaman özür diliyorum" demişti.

İDDİALARA SERT TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

Öte yandan; Aslı Enver'in Murat Boz'dan ayrıldıktan sonra gönlünü bir iş insanına kaptırdığı iddia edilmişti. Aslı Enver'in aşk yaşadığı iş insanının evli olduğu oyuncunun da bunu öğrendikten sonra ilişkisine nokta koyduğu çıkan haberler arasındaydı. Enver, haberlere sert tepki göstererek,"Bugüne kadar asla doğruluk payı olmayan, çirkin iddialarla yapılan, ayrılık sebebi olarak gösterilen hiçbir haber için açıklama yapmadım.Ancak devamlı evli ve çocuklu kişilerle adımı kullanarak, gerçeklik payı olmayan 'iddia edildi' denilerek haberler yapılması artık beni de ailemi de ciddi derece üzüyor ve yıpratıyor" dedi.

Çukur'un Yamaç'ı ve İstanbullu Gelin'in Süreyya'sı Reklam Filmi İçin Kamera Karşısına Geçti

İstanbullu Gelin'in Senaristinden Süreyya Açıklaması: Gerçek Hayatta Şizofren

Aslı Enver'den "Evli Adamla Aşk Yaşıyor" İddialarına Sert Tepki: Hukuki Hakkımı Kullanacağım

Acun'un "Bence Barışırlar" Sinyalinin Ardından Murat Boz, Aslı Enver'e Gül Gönderdi


YORUMLAR


Türkiye'de İlk Yüz Nakli Yapılan Hastayı Gören, Şaşıp Kalıyor Çankırı'da Bulunan 5 Bin Yıllık Mağara, Türkiye'nin 400 Yıllık İhtiyacını Karşılayacak Rezerve Sahip

Erdoğan'ın Fazıl Say'ın Konserini İzlemesine Bahçeli'den Yorum: Memnun Edici