Son Dakika Haberleri: 20 ayrı suçtan aranan cezaevi firarisi elindeki bıçakla yakalandı

20 ayrı suçtan aranan cezaevi firarisi elindeki bıçakla yakalandı

2 ay önce

İstanbul Ataşehir'de, 20 ayrı suçtan aranan ve kesinleşmiş 38 yıl hapis cezası bulunan cezaevi firarisi elinde bıçakla yakalandı. Gözaltına alınan firari zanlı, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

Ataşehir'de 20 ayrı suçtan aranması olan cezaevi firarisi polise gelen ihbar üzerine yakalandı. Gözaltına alınan Haydar K. isimli cezaevi firarisinin 38 yıl 3 ay kesinleşmiş hapis cezasının olduğu tespit edildi.

Ataşehir, Mimar Sinan Mahallesi'nde 13 Haziran'da elinde bıçakla çevredekileri rahatsız eden bir kişi polise ihbar edildi. Olay yerine gelen ekipler, Haydar K.'yı yakalayarak gözaltına aldı.

38 YIL KESİNLEŞMİŞ HAPİS CEZASI OLDUĞU TESPİT EDİLDİ

Emniyete götürülen Haydar K.'nın yapılan detaylı sorgulamasında 'Hırsızlık', 'Mala zarar verme', 'Görevi yaptırmamak için direnme', 'Yaralama' ve 'Cezaevinden firar etmek' suçlarının da aralarında bulunduğu toplam 20 farklı suçtan aranmasının olduğu ve 38 yıl 3 ay kesinleşmiş hapis cezasının olduğu tespit edildi.

Emniyetteki işlemleri tamamlanan Haydar K. sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

20 ayrı suçtan aranan cezaevi firarisi elindeki bıçakla yakalandı
Haber Yayın Tarihi: 15.06.2019 09:51 Kaynak: DHA

YORUMLAR


FETÖ'nün kanalında program sunan Reha Yeprem'i görenler tanıyamıyor Trump'tan çok sert Afganistan açıklaması: 10 gün içinde dünyadan silebiliriz Erdoğan'ın talimatıyla AK Parti'nin kurucular listesi güncellendi: 14 kişinin ismi çıkarıldı