Ayrancı'da "Her Yerde Okuyoruz" projesi - Son Dakika

Ayrancı'da "Her Yerde Okuyoruz" projesi

15.10.2019 16:51
Ayrancı'da

Karaman Merkeze bağlı Ayrancı ilçesinde kitap okuma etkinliği gerçekleştirildi.

Karaman Merkeze bağlı Ayrancı ilçesinde kitap okuma etkinliği gerçekleştirildi.

Ayrancı Yavuz Sultan Selim ilkokulunda yürütülmekte olan "Her Yerde Okuyoruz" projesi kapsamında öğrenciler Ayrancı Hükümet Konağı önünde kitap okuma etkinliği gerçekleştirildi.

Öğrencilerin arasına oturarak onlarla hem kitap okuyup hem de bir süre sohbet eden Ayrancı Kaymakamı Mehmet Ali Atak, projenin devamının gelmesini istedi.

Etkinliğe Ayrancı Kaymakamı Mehmet Ali Atak, İlçe Trafik Tim Komutanı İbrahim Kılınç, İlçe Emniyet Amir Vekili Oğuzhan Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yavuz Candan, Kurum Amirleri, memurlar, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Ayrancı'da 'Her Yerde Okuyoruz' projesi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ermenistan Radyosu Serdar Ortaç'ın ardından Tarkan'ı da öldürülen Azerbaycan askeri olarak servis etti Kırmızı Oda'daki kadına şiddet yanlısı sözler sosyal medyada gündem oldu ABD başkanlığı için yarışan Biden, ücretsiz koronavirüs aşısı sözü verdi Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi İlker Başbuğ: En büyük hayalim Türkiye ile Azerbaycan'ı tek devlet olarak görmek Hadise ve Kaan Yıldırım, ailelerinin onay vermesiyle evlilik kararı aldı "Evde ek iş" tuzağına düşmeyin! Yüzlerce kişi mağdur oldu 82 yıl önce kurulan Ümraniyespor, ismini değiştirdi