Balıkesir Hayko Cepkin Dünyada Bir İlki Başardı - Son Dakika

Balıkesir Hayko Cepkin Dünyada Bir İlki Başardı

02.09.2018 21:20

Hayko Cepkin dünyada bir ilki başardıMÜZİSYEN Hayko Cepkin, uzun zamandır üzerinde çalıştığı ve projelendirdiği 'festivale paraşütle inme' hayalini gerçekleştirdi.

Hayko Cepkin dünyada bir ilki başardı

MÜZİSYEN Hayko Cepkin, uzun zamandır üzerinde çalıştığı ve projelendirdiği 'festivale paraşütle inme' hayalini gerçekleştirdi.

Edremit'teki Zeytinli Dalyan Sahili'nde Milyon Yapım tarafından düzenlenen Zeytinli Rock Festivali'nde sahne alan Hayko Cepkin, bin metre yükseklikten uçaktan atlayıp paraşütü ile festival alanına inerek dünyada bir ilki gerçekleştirdi. Daha önce TSK ve Türk Hava Kurumu ile rekorlara imza atan ve hedef şampiyonluğu da bulunan Hayko Cepkin, paraşütle festival alanına iner inmez sahneye çıktı. Seyircilere seslenen Cepkin, 'Çok keyifliydi, keşke siz de yapsanız' dedi. Sanatçı daha sonra ara vermeden konserini gerçekleştirdi.

Balıkesir Hayko Cepkin Dünyada Bir İlki Başardı
Balıkesir Hayko Cepkin Dünyada Bir İlki Başardı
Balıkesir Hayko Cepkin Dünyada Bir İlki Başardı
Balıkesir Hayko Cepkin Dünyada Bir İlki Başardı

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Balıkesir Hayko Cepkin Dünyada Bir İlki Başardı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son dakika: Merkez Bankası, piyasaların merakla beklediği faiz kararını açıkladı Son Dakika! Aliyev: Dağlık Karabağ'a gözlemci ve barış gücü gönderilmesi konusunda Bakü, kendi koşullarını sunacak Fotoğraf karesinden çıkarılan İnce ateş püskürdü: Partide bölücü kimmiş herkes gördü Düşen uçağın enkazından çıkarılan pilotaj öğrencisi, kuleden acil iniş için izin istemiş Şekli ve fiyatı ile herkesi şaşırtan ejder meyvesi bu yıl da tezgahlardaki yerini aldı Öğretmen, öğrencisiyle annesi kanepede uyurken ilişkiye girdi "Azeri askerleri öldürdük" haberini Serdar Ortaç fotoğrafıyla servis ettiler Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın ilk bebekleri dünyaya geldi