Başkan Dinç, Gurbetteki Çankırılı Öğrenciler ile Buluştu - Son Dakika

Başkan Dinç, Gurbetteki Çankırılı Öğrenciler ile Buluştu

14.04.2018 18:37
Başkan Dinç, Gurbetteki Çankırılı Öğrenciler ile Buluştu, System.String[]

Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, "Şehrimiz İçin Gençlerle Buluşuyoruz Projesi" kapsamında bu kez gurbetteki üniversiteli gençler ile buluştu.

Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, "Şehrimiz İçin Gençlerle Buluşuyoruz Projesi" kapsamında bu kez gurbetteki üniversiteli gençler ile buluştu.

İstanbul'da okuyan Çankırılı öğrenciler ile bir araya gelen Başkan Dinç, genç hemşehrilerine Çankırı'da yaptıkları çalışmalardan ve devam eden projelerden bahsetti. Belediye Başkanı İrfan Dinç'in 14 yıl boyunca "Şehrimiz İçin Gençlerle Buluşuyoruz Projesi" kapsamında gerçekleştirdiği buluşmalar şehrin sınırlarını aştı. Çankırı'daki gurbetçi gençler ile zaman zaman bir araya gelen Dinç, bu hafta sonunu gurbetteki Çankırılı gençlere ayırdı. Dinç, Çankırı Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Vakfı'nın desteği ile düzenlenen programa katılan gençlere hem tecrübelerini anlattı hem de projelerinden bahsetti.

Çankırı Belediyesinin özellikle gençler için gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında sunum yapan Dinç, istişare toplantısına katılan öğrencilerin Çankırı için istek ve önerilerini de dinledi. Bir şehri yönetirken zamanı iyi planlamak gerektiğini vurgulayan Dinç, "Ekibinizin de hizmet götürdüğünüz vatandaşların da şehirlerine yapılan yatırımlara karşı hevesli ve duyarlı olması önemli. Çankırı'ya kazandırdığımız her hizmetimizi inanarak ve büyük bir şevk ile yerine getirdik. Bizim asıl derdimiz; sizlere güzel bir Çankırı bırakmaktır" dedi.

Dinç, öğrencilerle gerçekleştirilen buluşmaların devam edeceğini sözlerine ekledi. - ÇANKIRI

Başkan Dinç, Gurbetteki Çankırılı Öğrenciler ile Buluştu
Başkan Dinç, Gurbetteki Çankırılı Öğrenciler ile Buluştu

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Başkan Dinç, Gurbetteki Çankırılı Öğrenciler ile Buluştu - Son Dakika


Son Dakika

Mario Balotelli'den Vasco Da Gama'ya yeşil ışık: Yakında görüşürüz "Ne bakıyorsun?" tartışmasında silahlar çekildi: 1'i ağır 2 yaralı Bilim Kurulu Üyesi İlhan tatil döneminde seyahat uyarısında bulundu: Koronanın yayılmasıyla karılaşabiliriz Yalnızca ekmek almaya gitmişti! 17 yaşındaki ehliyetsiz sürücü, Minik Zeynep'i hayattan kopardı Taksim'de bir pasajın ikinci katına çıkan vatandaş elindeki jiletle intihara kalkıştı Lüks otelde dehşet! Yönetici, çalışanını odaya kapatarak cinsel saldırıda bulundu Ünlü oyuncu Mehmet Akif Alakurt, Instagram'da bir takipçisini açık bir şekilde ölümle tehdit etti Hollanda'da Türkiye'yi parçalanmış gösteren harita, Türk vekilin tepkisi üzerine düzeltildi