Son Dakika Haberleri: Bayburt'ta Etkili Olan Kar Yağışı Nedeniyle Eğitime Bir Gün Ara Verildi

Bayburt'ta Etkili Olan Kar Yağışı Nedeniyle Eğitime Bir Gün Ara Verildi

5 ay önce

Bayburt'ta etkili olan kar yağışı nedeniyle eğitime bir gün ara verildi. Valilikten alınan bilgiye göre, yoğun kar yağışı nedeniyle il merkezi ve ilçelerdeki tüm okullarda, 15 Kasım Perşembe günü, eğitime bir gün süreyle ara verilmesi kararlaştırıldı.

Bayburt'ta etkili olan kar yağışı dolayısıyla il genelinde eğitim öğretime yarın ara verilecek. Valilikten alınan bilgiye göre, il merkezi ve ilçelerindeki tüm okullarda, 15 Kasım Perşembe günü, eğitime bir gün süreyle ara verilmesi kararlaştırıldı.

İLK VE ORTA DERECELİ OKULLARDA EĞİTİME BİR GÜN ARA VERİLDİ

Bayburt'ta sabah saatlerinde başlayan kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi. Kar kalınlığının yer yer 20 santimetreye ulaştığı kentte, eğitim ve öğretime ara verildi. Bayburt Valiliği, yoğun kar yağışı nedeniyle yarın il genelinde ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir günlüğüne ara verildiğini duyurdu. Duyuruda hamile ve engelli kamu personelinin de 1 gün idari izinli sayılacağı belirtildi.

KOP DAĞI GEÇİDİ YOĞUN KAR YAĞIŞI NEDENİYLE ULAŞIMA KAPANDI

Bu arada Doğu Karadeniz'i Bayburt üzerinden Doğu Anadolu Bölgesi'ne bağlayan Kop Dağı geçidi de yoğun kar yağışı nedeniyle ulaşıma kapandı. Karayolları ekipleri Kop Dağı geçidinde yol açma çalışması başlattı.
Fiyatı 5 Kat Arttı! Akkuş'ta Coğrafi İşaretle Tescillenen Fasulye, Yok Satıyor Traklar'a Ait 4 Bin Yıllık Kaya Anıtları Bulundu Ankapark'ta Rollercoaster Bozuldu, Vatandaşlar Raylardan Yürüyerek İndirildi