Aşiret düğününde gelin ve damada 40 dakikada 1 milyon liralık takı - Son Dakika

Aşiret düğününde gelin ve damada 40 dakikada 1 milyon liralık takı

20.10.2020 13:53

Muş'ta Ceren ve Seyfi Karakaya çiftinin 1 saatlik düğününde, 40 dakika süren takı töreninde gelin ve damada 1 milyon lira değerinde altın ve para takıldı.

Muş'ta tanınan Elmani aşiretinin sevilen isimlerinden olan Muş Kuyumcular Derneği Başkanı Mehmet Şah Karakaya'nın oğlunun düğünü görkemli bir şekilde yapıldı. Pandemi nedeniyle sınırlı sayıda davetlinin kabul edildiği düğünde, genç çifte 1,5 kilogram altın ve 300 bin TL civarında para takıldı.

40 DAKİKA BOYUNCA TAKI TÖRENİ

Ceren ve Seyfi Karakaya çiftinin 1 saatlik düğününde, takı töreni 40 dakika sürdü. Tören de pasta da kesildi.Oğlunun düğününe katılanlara teşekkür eden baba Mehmet Şah Karakaya, "Pandemi nedeniyle zorunlu olarak davetli sayısını sınırlı tuttuk. İsterdim ki saatlerce süren bir düğün yapalım. Bir saate zor sığdırdık. Umarız bu hastalıktan kısa sürede kurtuluruz" diye konuştu.

Aşiret düğününde gelin ve damada 40 dakikada 1 milyon liralık takı
Aşiret düğününde gelin ve damada 40 dakikada 1 milyon liralık takı

- Kaynak: DHA

Son Dakika Yaşam Aşiret düğününde gelin ve damada 40 dakikada 1 milyon liralık takı - Son Dakika

YORUMLAR (16)
  • adaletsiz: hayret sorsanız dogudakıler açlıkdan oluyoruz burda yatırım yok iş yok aş yok ama duyunlerıne bakıyorsun hep mılyonluk takı sız fakırsenız batı aclıkdan oluyor demek işlerı guclerı kaçakcılık esrar eroın haram para Cevap Yaz 7 6 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Almanya Sağlık Bakanı Spahn'ın koronavirüs testi pozitif çıktı Everton, Beşiktaş'a Cenk Tosun'u önerdi Ermenistan, Türkiye'den ürün alımını yasakladı Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret Mahkeme fotoğraftaki 'Buket' detayını delil saydı, tacizci komşu 10 yıl hapis yatacak Turkcell'in Türkiye Varlık Fonu'na devri resmen onaylandı Kızarmış tavuğun içinden çıkan parça, genç kızı hastanelik etti