Bitexen Winterfest Şubat'ta başlıyor - Son Dakika

Bitexen Winterfest Şubat'ta başlıyor

26.01.2022 11:55
Bitexen Winterfest Şubat'ta başlıyor

Bitexen Teknoloji, Uludağ'da bu yıl 25'incisi düzenlenen Winterfest etkinliğinin 3 yıllık ana ve isim sponsorluğunu imzaladığını duyurdu.

Bitexen Teknoloji, Uludağ'da bu yıl 25'incisi düzenlenen Winterfest etkinliğinin 3 yıllık ana ve isim sponsorluğunu imzaladığını duyurdu. Festival, 6-17 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek.

5 yıldır üst üste Türkiye'nin en iyi gençlik festivali ödülüne layık görülen ve bu yıl 25'inci kez düzenlenen Winterfest, Bitexen Teknoloji'yle 3 yıllık ana ve isim sponsorluğu imzaladı.

ETKİNLİK KONSERLERİ

Uludağ'da 6-10 Şubat, 10-13 Şubat ve 13-17 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek etkinlikte, Ceza, Sefo ve Ozan Doğulu sahne alacaklar. Festival sürecinde Bitexen tarafından üç ayrı etkinlik gününde after-ski ve teras partileri düzenlenecek.


YORUMLAR
500
Uluslararası Akra Caz Festivali 3-18 Haziran'da gerçekleştirilecek Uluslararası Akra Caz Festivali 3-18 Haziran'da gerçekleştirilecek 20. Kısa-ca Uluslararası Öğrenci Filmleri Festivali başladı 20. Kısa-ca Uluslararası Öğrenci Filmleri Festivali başladı
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Bitexen Winterfest Şubat'ta başlıyor - Son Dakika


Advertisement