Breathe Right "Rahat Uyku" İphone Uygulaması - Son Dakika

Breathe Right "Rahat Uyku" İphone Uygulaması

02.01.2012 14:48
Breathe Right "Rahat Uyku" İphone Uygulaması

Breathe Right Burun Bantları, uyku kalitesini daha da yükseltmek isteyenler için "Rahat Uyku" iPhone uygulamasını hayata geçirdi.

Breathe Right "Rahat Uyku" aplikasyonu; Koyun Sayma ve Uyku Müziği ile uyumanıza yardımcı oluyor, Sosyal Uyku özelliği ile siz uyurken bile sosyal platformlarda aktif olmanızı sağlıyor.

Aplikasyon, App Store'da yayınlandığı ilk hafta 17 bin kişi tarafından indirilerek Health & Fitness kategorisinde 1. sıraya yerleşti ve Top 25 ücretsiz uygulamalar arasında 2. sıraya kadar yükseldi.

İnternet kullanımı ve sosyal medyanın alışanlıkları yeniden biçimlendirdiği bu dönemde, dijital dünya ile mobil uygulamaları entegre eden çalışmalar büyük ilgi görüyor. GlaxoSmithKline Tüketici Sağlığı ürünlerinden Breathe Right Burun Bantları, bu gerçekten yola çıkarak eğlenceli bir iPhone uygulamasını başlattı. Uygulama hayata geçtiğinden beri ilgi görmeye devam ediyor.

YORUMLAR
500
Apple duyurdu: iPhone'da yeni dönem başlıyor Apple duyurdu: iPhone'da yeni dönem başlıyor iPhone, saldırıya uğrayan bir kadının hayatını kurtardı iPhone, saldırıya uğrayan bir kadının hayatını kurtardı iPhone 14 Pro, ilk kez görüntülendi! iPhone 14 Pro, ilk kez görüntülendi!
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Teknoloji Breathe Right 'Rahat Uyku' İphone Uygulaması - Son Dakika


Advertisement