Araba Fiyatına Kalem - Son Dakika

Araba Fiyatına Kalem

21.12.2015 09:35
Araba Fiyatına Kalem, System.String[]

Özel tasarım kalemler fiyatları ile dudak uçuklatırken, görünümleriyle ise hayran bırakıyor.

Göz kamaştıran kalemlerin kiminin üzerinde altın, kiminin gümüş, kiminin ise emsalsiz şekiller veya ünlü tablolar bulunuyor. Kalem sektöründeki firmaların tasarladığı bu kalemler, fiyatla ve görünüşleriyle bir sanat eserini temsil ediyor.

11 BİN LİRAYA KALEM

Çok başarılı bir İtalyan markasının özel üretimi olduğunu ifade eden şirket koordinatörü Yavuz Türksev, "Bu marka bilhassa el işçiliği ve üzerinde kullandığı değerli taşlarla kendini ön plana çıkartıyor. Fiyatı yaklaşık 11 bin lira olan bu kalem ise dünyanın en esrarengiz adalarından olan Paskalya adasındaki Moai heykelleri için özel üretilmiş. Üzerinde bulunan taş o adadan gelen işlenebilir bir taş. Üzerinden el ve gümüş işçiliği barındırıyor" diye konuştu.

ADETA SANAT ESERİ

Şirket tarafından doğumunun 400. yılında ünlü seyyah Evliya Çelebi adına özel olarak tasarlanan kalemin ise sınırlı sayıda üretildiğini ifade eden Türksev, "Bu eşsiz ürünün yapımında da yine aynı marka ile birlikte çalıştık. Tarihin önemli sahnelerine şahitlik eden ve gezip gördüklerini kendine has üslubuyla anlattığı Seyahatname'si ile günümüze kadar ulaşan Evliya Çelebi, bugün dahi olarak anılıyor.

2011 yılının Unesco tarafından dünyada Evliya Çelebi yılı olarak ilan edilmesiyle bizde böyle bir tasarıma imza attık. Evliya Çelebi'nin at sırtında resmedildiği kalemin arka planında Piri Reis haritası tasviri var. Bu özel kalem, tasarımında kapağının hemen üzerine yerleştirilmiş kırmızı renkli kavuk ile geçmişin izlerini günümüze taşıyor" dedi.

Araba Fiyatına Kalem
Araba Fiyatına Kalem
Araba Fiyatına Kalem

- Kaynak: İHA

Son Dakika Ekonomi Araba Fiyatına Kalem - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR (1)

Son Dakika

Erdoğan, kriz iddiasının ardından Putin ile görüştü: Karabağ'daki Ortak Merkez hemen faaliyete geçsin Azerbaycan ordusu 27 yıldır işgal altında bulunan Kelbecer'e girdi Muharrem İnce, sesi titreyerek açıkladı: 2018 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde keşke CHP'ye güvenmeseydim G.O.R.A'daki efsane repliğiyle hafızalara kazınan oyuncu Muhittin Korkmaz hayatını kaybetti Son Dakika! Çavuşoğlu'ndan, Türk gemisine yapılan hukuk dışı aramayla ilgili misilleme mesajı: Cevabımızı sahada da vereceğiz Yüz binlerce kişi izledi! Düğünde geline yanlışlıkla tekme atan damat TikTok'da viral oldu Hakan Altun ile Gonca Vuslateri, yeni aşka yelken açtı ABD'de çölde keşfedilen gizemli metal blok paniğe neden oldu