Son Dakika Haberleri: Bursa Çocuklar, Bayramlarını Lunaparkta Geçirdi

Bursa Çocuklar, Bayramlarını Lunaparkta Geçirdi

27 gün önce

Çocuklar, bayramlarını lunaparkta geçirdiBursa'da, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tatilini fırsat bilen çocuklar, aileleriyle birlikte lunaparka akın etti.

Çocuklar, bayramlarını lunaparkta geçirdi

Bursa'da, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tatilini fırsat bilen çocuklar, aileleriyle birlikte lunaparka akın etti.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama törenleri için okullarına giden çocuklar, ardından aileleriyle birlikte Bursa Reşat Oyal Lunaparkı'nın yolunu tuttu. Çocuklar güneşli havada lunaparkta gönüllerince eğlendi, çimenlerin üzerinde piknik yaptı. Çocuklar, Atatürk'ün kendilerine hediye ettiği bayram nedeniyle çok mutlu olduklarını belirtti. Havanın da güzel olmasından dolayı çocuklarını lunaparka gezmeye getirdiklerini belirten aileler ise Birkaç gündür havalar yağmurlu geçmişti. Çocukların şansına bugün hava sıcaklığı normallerin üzerinde. Hem bize hem de çocuklarımıza bir değişiklik oldu ifadelerini kullandı.
Bursa Çocuklar, Bayramlarını Lunaparkta Geçirdi
Haber Yayın Tarihi : 23.04.2019 06:10 Kaynak: DHAAskerden İzine Gelen Genç, 3 Çocuk Annesi Kadını Öldürdükten Sonra Cenaze Törenine Katıldı Tartışma Yaratan Programın Ardından CNN TÜRK'ten Açıklama Geldi Ünlü Şef Jamie Oliver'ın Restoran Zinciri İflas Etti