Son Dakika Haberleri: Fuhuş Operasyonunda Korkunç Detay! Hamile Kadınları Pazarlamışlar

Fuhuş Operasyonunda Korkunç Detay! Hamile Kadınları Pazarlamışlar

9 gün önce

Bursa'da düzenlenen fuhuş operasyonunda; aralarında hamilelerin de olduğu 22 kadın, 8 travesti ve onlarla birlikte olan 2 erkek gözaltına alındı.

Bursa Emniyet Müdürlüğü ekipleri, yol kenarında fuhuş pazarlığı yapanlara yönelik gerçekleştirdiği operasyonda 22 kadın, 8 travesti ve onlarla birlikte olan 2 erkeği gözaltına aldı. Gözaltına alınan hayat kadınlarından bazılarının hamile olduğu belirtildi.

Bursa İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Ahlak Büro Amirliği ekipleri;  Merinos, Beşyol ile Kükürtlü kavşaklarında otostop yaparak fuhuş pazarlığı yaptığı iddia edilenlere yönelik operasyon yaptı.


32 KİŞİ GÖZALTINDA

Operasyonda, fuhuş pazarlığı yaptığı öne sürülen 8 travesti, 22 kadın ve onlarla birlik oldukları öne sürülen 2 erkek gözaltına alındı.

YOL KENARINDA PAZARLIĞA CEZA

Ayrıca Trafik ekipleri araçlarıyla yol kenarında pazarlık yapmak amacıyla bekleyen 30 aracın sürücüsüne trafiği tehlikeye atmak suçundan 2 bin 130 TL ceza uyguladı.

BAZI HAYAT KADINLARININ, HAMİLE OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Operasyonda yakalanan bazı hayat kadınlarının hamile olduğu, buna rağmen fuhuş yapmaya devam ettiği ifade edildi.


Bursa'da 30 Ayrı Suçtan Aranan Sabıkalı Hırsız 2 Polis Memurunu Pompalı ile Yaraladı Süper Ligde Sadece Gençlerbirliği ve Bursaspor Yabancı Sınırı İstiyor
Facia! Karşı Şeride Geçen Kamyon, İki Aracın Üzerine Devrildi: 2 Kişi Yanarak Öldü 12 Yaşındaki Küçük Kız, 13 Kişinin Cinsel İstismarına Maruz Kaldı!