Canice öldürülen Emine Bulut'un kardeşi: Bunların hakkı idamdır - Son Dakika

Canice öldürülen Emine Bulut'un kardeşi: Bunların hakkı idamdır

23.08.2019 14:08

Boşandığı adam tarafından boğazından bıçaklanarak öldürülen Emine Bulut'un kardeşi Kazım Bulut, katil Fedai Baran'la ilgili olarak "Bunların hakkı idamdır" dedi.

Kırıkkale'de eski eşi Fedai Baran tarafından 10 yaşındaki kız çocuğunun yanında bıçaklanarak öldürülen Emine Bulut'un kardeşi Kazım Bulut öfke kustu. Acılı kardeş, "Böyle karaktersizler, böyle şerefsizler ancak ve ancak idam ile yargılanır. Bunların hakkı idamdır. Ben biliyorum bunlar ne ceza alırsan alsın yarın bir gün af çıkar 3 sene, 5 sene 10 sene sonra çıkar bu adam" dedi.

KAZIM BULUT: BÖYLE ŞEREFSİZLER ANCAK İDAM İLE YARGILANIR

Yeğeni F.B.B.'nin Fedai Baran'a hiçbir zaman baba demediğini vurgulayan Kazım Bulut, "Böyle karaktersizler, böyle şerefsizler ancak ve ancak 'idam' ile yargılanır. Bunların hakkı idamdır. Ben biliyorum bunlar ne ceza alırsan alsın yarın bir gün af çıkar 3 sene, 5 sene 10 sene sonra çıkar bu adam. Dışarıda tekrar içimizde olacak bunlar. Çocuğu ne zaman isterse görüyordu. Zaten devlet buna belirli günler veriyor. Senede istese 5 defa görüyordu. Sonra istemiyor ki adamda babalık duygusu yok. Çocuk hiçbir zaman ona baba demez zaten. Allah'ım kimseye bu acıları yaşatmasın. Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın. Yani tek isteğim devlet büyüklerimizden idam. Bu insanlar tekrar aramıza dönmesin. Aramızda yaşamasınlar" şeklinde konuştu.

EMİNE BULUT'UN BABASINI DA ÖLÜMLE TEHDİT ETMİŞ

Ablasını öldürdükten sonra babasını da arayıp ölümle tehdit ettiğini belirten Kazım Bulut, "Edindiğim bilgiye göre olay günü kız kardeşimi arıyor çocuğunu görmek istediğini söylüyor. Ablam çocuğunu göstermek için oturuyorlar bir yerde muhabbet ediyorlar. Sonra bu orada tartışıyor. Ablama ters-düz konuşmaya başlıyor. Sonra ablam çocuğunu alıyor babamı arıyor. Babama diyor ki 'dolmuşa bindireceğim F.B.B.'yi yoldan al' diyor. Bunlar dolmuşa binerken tartışıyorlar. Dolmuşçular orada araya giriyor. 'Ne oluyor' diye. Ablam diyor ki 'Tamam sıkıntı yok. Problem yok çocuğum korkuyor çocuğumun yanında tartışmayın' diyor. F.B.B.'nin yanında tartışmamaları için bu kolundan tutuyor iniyor aşağı. F.B.B.'nin psikolojisi bozulmasın diye. Orada gel konuşalım diye çekiyor. Çektikten sonra kimse de müdahale etmiyor. Zaten 4-5 aydır bu işi kendi kendine kuruyormuş. Belinde devamlı ekmek bıçağı ile geziyormuş. Her oturduğuna da anlatıyormuş zaten. 'Ağabeylerini öldüreceğim, babalarını öldüreceğim' diye. Ablama bıçağı vurduktan sonra da babamı aramış. Seni de öldüreceğim bekle geliyorum diye. Sonra yarım saat sonra yakalanıyor" dedi.

"BUNDA BABALIK DUYGUSU YOK, BUNA İNSAN DENMEZ"

Çocuğuna babalık yapmadığını dile getiren Kazım Bulut, "Ablam hamile kaldıktan sonra çocuğu doğum yaptı. Biz bu Fedai Baran denen karaktersizi aradık 'kızın oldu' diye. Annem aradıktan sonra annemin yüzüne kapattı telefonu. Ta ki iki buçuk-üç yıl sonrasına kadar hiçbir zaman baba bilmedi, amca bilmedi, babaanne bilmedi. Baba tarafından hiç kimseyi tanımadı çocuk. Bu çocuğa babam babalık yaptı. Dayıları da babalık yaptı. Annesi hem annelik hem de babalık yaptı. Annesi her şeyini varını yoğunu ona verdi. Aradan 3-4 yıl geçtikten sonra biz yine de çocuk babasız büyümesin diye araya girdik barıştırdık bunları. 3-4 ay denediler. Bu alkolü, uyuşturucuyu, kumarı hiçbir zaman bırakmadı. Baktı ki olacak gibi değil bunlar tek celsede boşandı. Boşandıktan sonra çocuktan hiçbir şey talep etmedi. Çocuk sizin olsun dedi çünkü bunda babalık duygusu yok. Bunlara insan denmez zaten" şeklinde konuştu.

NE OLMUŞTU?

18 Ağustos Pazar günü bir fabrikada özel güvenlik görevlisi olarak çalışan baba Fedai Baran (43), Menderes Caddesi üzerindeki bir restoranda eski eşi Emine Bulut (38) ile tartışma yaşadı. Fedai Baran, 10 yaşındaki kızı F.B.B.'nin yanında eski eşi Emine Bulut'u bıçaklayarak ağır yaraladı. Ağır yaralanan anne Emine Bulut ölmeden önce "Ben ölmek istemiyorum" derken kızı F.B.B.'nin ise "Anne lütfen ölme" sözleri de yürekleri burktu. Kırıkkale Adliyesine sevk edilen Fedai Baran, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Sulakyurt cezaevine gönderilmişti.

Canice öldürülen Emine Bulut'un kardeşi: Bunların hakkı idamdır
Canice öldürülen Emine Bulut'un kardeşi: Bunların hakkı idamdır
Canice öldürülen Emine Bulut'un kardeşi: Bunların hakkı idamdır
Canice öldürülen Emine Bulut'un kardeşi: Bunların hakkı idamdır
Canice öldürülen Emine Bulut'un kardeşi: Bunların hakkı idamdır
Canice öldürülen Emine Bulut'un kardeşi: Bunların hakkı idamdır

- Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Canice öldürülen Emine Bulut'un kardeşi: Bunların hakkı idamdır - Son Dakika

YORUMLAR (17)
  • Mahmut demir: Bir deyil iki deyil hergün oluyor bu cinayetler böyle şizofren psikopat insanlar ya alıp tedavi edilmeli yda direk asılmalı yoksa çare yok inşallah geberesin bi şerefli çıkarda onu öldürüp cehennemin dibine yollar yazık çocuğunda mı acımadın be hey ZALIM!!!!!!!!!????????? Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
  • İdam mı: İdam nedir arkadaşım, 10 saniye açı sonra... hani nerde o cani... bunları kimsenin giremediği madenlerde çalıştıracaksın ki acı çekerek nallasınlar, etleri sızlasın, sızlasın ki her sızlayışta acıyı yaşasın... yoksa ölüm dediğin neki Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır
  • Kd: "Bu ülkede dört şey olmayacaksın: kadın, çocuk, ağaç, sokak hayvanı. Umarım öbür dünyada bunun gibiler yoktur. " Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: İstanbul'da vaka sayısı Türkiye genelinin yüzde 40'ına ulaştı Azerbaycan ordusu ilerleyişini sürdürdü, Ermeniler cepheyi bırakıp kaçtı! Önemli arazi ve yükseklikler işgalden kurtarıldı ABD Başkanı Trump canlı yayın tartışmasında duyurdu: Koronavirüs aşısı haftalar içinde elimizde olacak İYİ Parti'de Ümit Özdağ'dan sonra yeni kriz! İstifa eden İsmail Ok: Sarosçu Hasan Seymen, Biden ile görüştü Yusuf Yazıcı, Lille formasıyla Sparta Prag karşısında 3 gol attı Zeynep Sever Demirel, Volkan Demirel'le tanışma hikayesini anlattı: Futbolcu denince istemedim İki kez ayağı kırılan Galatasaraylı Emre Akbaba'nın bacağının son hali üzüntü yarattı Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı